Wpis z mikrobloga

Myślicie że agresja po alkoholu to ilość testosteronu we krwi? Od kiedy ćwiczę a to juz 3 lata uważam się za lepszych od siebie (tak wiem #!$%@?) a po alkoholu to w ogóle wyzywam ludzi itp.
Kiedyś byłem w #!$%@? miły ale teraz to masakra jakaś.
No i nie powiem że nie z 30 do 41cm wbiłem w 3 lata prawie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#narkotykizawszespoko #alkoholizm #mirkokoksy
  • 20
  • Odpowiedz
@Gzyro: #!$%@?ło Ci ego, alkohol tylko zwalania Ci hamulce, więc będzie Ci to pasować. Zobaczysz tylko jak przez tą agresję i pychę ludzie zaczną się od Ciebie odwracać, a ty zostaniesz sam, zapewne już z początkami problemów. Nie warto mordo się chełpić, nie jesteś wyjątkowy mimo że za takiego się pewnie uważasz. Nabierz pokory, nie pij za dużo i kontroluj emocje.
  • Odpowiedz
@Gzyro: Nie, to #!$%@? umysłowe w połączeniu z koksem, jeszcze się taki #!$%@? i ura bura król podwóra, mam takiego kolege, jakiś czas temu spotkał typa któremu nastukał #!$%@? no i tym razem nie pykło, morda z oczodołami na blachy poskręcana i ojom.

Machajacypapiez.jpg
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Znaczy się wiesz stary nigdy ale to nigdy bym nikomu nie #!$%@?ł po pijanemu chyba że bardzo by mnie #!$%@?ł.
@Tajemniczywikliniasz: Wiem #!$%@?ło mi ego bo jest te 41 w ramieniu i już mi #!$%@?.To już zauwazyłem po nawet roku ćwiczeń teraz nie ma co mówić ale ego #!$%@?ło.
@Tajemniczywikliniasz: @suqmadiq2ama: Nie bo mordeczki ogólnie czytałem że to przez testosteron itp.
Ja jestem ogólnie strasznie spokojny ale
  • Odpowiedz
@Gzyro: nie wiem jak jest z testosteronem bo nie bralem nigdy. Nie fikales do ludzi bo byles malutki i tchorzliwy, teraz to sie pozmienialo, bo urosles i peklujesz sie tesciem przez co nieco siadlo Ci na banie i nie wiesz co sie z Toba dzieje, ale spokojnie, wyłapiesz na brode ze dwa razy,(41 centow nie zalatwi samo sprawy na ulicy) w tym raz naprawde dotkliwie, i znowu Ci sie pozmienia. Spokojnie,
  • Odpowiedz
@Gzyro: Alkohol zmniejsza aktywność kory przedczolowej która jest odpowiedzina między innymi za logiczne myślenie i hamowanie impulsowych zachowań. Sam w sobie nie sprawia, że ktoś jest agresywny, ale wydobywa agresję z osób które mają do niej predyspozycje
  • Odpowiedz