Wpis z mikrobloga

Czy ktoś mi wyjaśni jak przeciętny zjadacz chleba, który do tej pory żył na normalnym poziomie w stolycy ma obecnie w niej przeżyć ?

Wlasciciel wypowiedział mi umowe najmu - placilam za 45m 2k. Obecnie w tej cenie można dostać co najwyżej pokój, co oczywiście odpada. Mieszkamy z niebieskim. Teraz za mieszkanie trzeba wywalić ok 4k.... Kogo do #!$%@? na to stać? Jeżeli kogoś stac na wywalenie 4k na najem to chyba stać go też na kredyt. A co najlepsze? Ludzie się rzucają na te mieszkania...
Przecież to jest patologia. Ja się nie dziwię ze Mirki mówią, ze 5k to słaba pensja, bo właśnie się przekonałam ze rzeczywiście tak jest. Inna sprawa że gdybym zarabiała nawet 20k, to żal byłoby mi wyrzucić 4k januszowi na najem...

#jakzyc #rozowepaski #patowynajem #patodeweloperka #mieszkanie #warszawa #stolica #zwiazki pomału #przegryw
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanarynka: najgorzej jak w otoczeniu masz wielu takich "mało ktosiów" (°°
+ jakieś 8 lat temu jak załatwiałem sprawy firmowe w bankach, to klasycznym widokiem w okienku kredytowym była młoda para + rodzice przynajmniej jednego z małżonków :D
  • Odpowiedz
@Kanarynka: Ale nie zarabiasz takich smiesznych pieniędzy jako specjalista jak tutaj. Przecież tam jako spawacz wyciągniesz 15 koła na rękę na polskie xD

Pamiętaj że tacy ludzie tam pracują i w Polsce wydaja pieniądze więc dlatego ceny mamy jakie mamy
  • Odpowiedz