Wpis z mikrobloga

Zauważyłem, że ludzie tutaj ślepo wierzą w te raporty z autodna czy carvertical. Czy w ogóle ktoś kiedyś weryfikował te informacje z raportów? Wiem, że jak jest auto z USA to chociaż są archiwalne zdjęcia pojazdu ale czemu ludzie wierzą w to, że car vertical napisał że była jakaś tam szkoda w pojeździe? Czy ktoś sprawdzał "na próbę" swoje własne auto? Swoją drogą carvertical już kiedyś zaliczył wtopę z podawaniem nieprawdziwych informacji.

#carvertical #autodna #samochody #motoryzacja
  • 5
@TurekD: Te raporty to o kant dupy można rozbić. Wielokrotnie sobie dla beki robiłem raporty moich samochodów, które miałem kilka miesięcy (z salonu nówka) i w dwóch było że niby szkoda z przodu, jeden w ogóle po powodzi xD
@TurekD: Ja sprawdzalem jedno auto to szkoda pokrywala sie z raportami z ASO mercedesa. Mial byc walniety dach i w ASO mercedesa byla robiona oslona od dachu panoramicznego w mniej wiecej tym samym terminie.

Carvertical byl bardziej precyzyjny i wskazal dach, autodna ogolnie ze srodek samochodu.
Te dane nie sa z d**** tylko oni skupuja je zapewne od ubezpieczycieli, bledy moga byc wszedzie