Wpis z mikrobloga

POTĘŻNA pigułka do przełknięcia Panowie!

Przedstawiam Wam buty które nosi kobieta gdy pożąda faceta. Zgadza się, kobieta prawdziwie zainteresowana mężczyzną ubiera obcasy/kozaki/botki/szpilki.
A teraz przypomnij sobie co ubiera Twoja dziewczyna/żona. Ciągle płaskie balerinki albo adidasy "bo jej tak wygodniej"?
Jeżeli Twoja wybranka serca kategorycznie odmawia ubrania któregokolwiek z wyżej wymienionych rodzajów obuwia - it's over!

Brutalne, ale prawdziwe.

#bootsmogg #bootsmogging #przegryw #blackpill #bluepill #redpill #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Miguelos - POTĘŻNA pigułka do przełknięcia Panowie!

Przedstawiam Wam buty które no...

źródło: comment_1663863785KtsrVuNGuyBFRhyi2urrZW.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Miguelos: Kobieta może chcieć je nosić ale jak wcześniej no stop w nich chodziła może mieć problemy z kręgosłupem. No nie założy ich jak po 4 krokach paraliżuje jej rękę >.> teoria bez sensu dla mnie
  • Odpowiedz
@Miguelos: No ale zawarta jest w odpowiedzi mojej wyżej, weź kup sobie platformy 16 cm, wbij się w kieckę i połaź tak do pracy w biurze. Myślę ze po jednym dniu będziesz umierał, a jak będziesz to znosił to narobisz sobie wady kręgosłupa. I serio wtedy nerwy uciska kręgosłup i coś Ci może paraliżować, moja była (wiem zły przykład xD ale byliśmy długo razem i od początku na płaskich była) zawsze
  • Odpowiedz
@Miguelos moja różowa na szczęście chodzi cały czas na obcasach, mówię na szczęście bo mnie to po prostu kręci, oczywiście pomijając wyjście na plażę czy sport.
Jak widzę adidasy albo jakieś bezgustowne obuwie u kobiet to mnie odrzuca, no cóż każdy może mieć swoją opinię a taka jest moja.
Kobieta ma klasę albo jej nie ma.
  • Odpowiedz
@Miguelos nie przeszkadza. Co śmieszne udało mi się ją zblackpillować wysylając obrazki z tagu i tak jak mirasy śmieje się z p0lek xd. A ja mówię wszystkim ze wstyd mi było być z niższą kobietą bo to wygląda jakbym prowadził dziecko do przedszkola ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight o stary jak Ci nie przeszkadza taka różnica to szacun, dla mnie dopuszczalny wzrost kobiety to jej wzrost + obcas 12cm musi być maximum mojego wzrostu, ale mam 186 więc nie było nigdy problemów
  • Odpowiedz