Wpis z mikrobloga

Wykop to jest portal faszystowski. Już pomijam te wszystkie znaleziska z JKMem na głównej... Przecież już przy rejestracji konta portal sugeruje abyś określił swoją płeć. Fakt że można wybierać tylko między byciem kobietą, a mężczyzną jest oburzający. Jeśli ktoś czuje się na równi dziewczyną i chłopakiem to co ma wybrać? Ale wiecie co jest najgorsze? ŻE DECYZJI NIE MOŻNA ZMIENIĆ. Ja nie wiem jak taki portal może istnieć w nowoczesnym, postępowym państwie. Przecież zmiana płci jest całkowicie normalna na pewnym etapie życia, gdy dojrzejemy emocjonalnie i ze spokojnym sercem możemy uznać że nie, jednak nie jesteśmy dziewczyną/chłopakiem. Gadałem z Anią (kiedyś w dawnych czasach założyła tu konto jeszcze jako niebieski pasek) i jest bardzo smutna z powodu że nie może ze spokojem używać swojego konta, usuwać nie chce a na nowe ta faszystowska, narodowa administracja wykopu się nie zgadza. Apeluję: @wykop opamiętajcie się! Zmieńcie politykę, ustanowcie obowiązkowe lekcje gender mdla nowych użytkowników i prawo wyboru. NIECH WRESZCIE BĘDZIE TU NORMALNIE!

#wykop #faszyzm #neuropa #gender
  • 31
@gresiu12:

Admini zgadzają się na zmianę paska tylko jeśli ktoś ewidentnie sobie jaja robił wcześniej.


Kurde, moja dziewczyna nie robiła jaj wcześniej, chce zrobić sobie za miesiąc. Wtedy nie będzie mogła/mógł zmienić paska?
@MaxiimumR: Ale tutaj ludzie sądzą, że:

Zmyślona historyjka, to troll lub pasta i trzeba napisać "fejk"

I właśnie ciągle biorą ludzi za trolli i są dumni z wykrycia, nie rozumiejąc właśnie ironii.

Wiesz dlaczego?

Bo wielu z nich ma raptem 16/17 lat.

Są tępi zwyczajnie jeszcze.
@NoniemonetaK:

Zmyślona historyjka, to troll lub pasta i trzeba napisać "fejk"


Ano. ;_;

Bo wielu z nich ma raptem 16/17 lat.


Są tępi zwyczajnie jeszcze.

Hm.. Nie żeby coś, ale ja mam 15, a nie mam problemów z rozróżnieniem trolla (który żywi się wywołanym tzw. bólem dupy) i trollingu od ironii, która jest zwyczajnym żartobliwym, ironicznym/sarkastycznym zwróceniem na coś uwagi. Więc to chyba jednak nie kwestia wieku, tylko doszukiwania się wszedzie