Wpis z mikrobloga

Żeby zrozumieć dlaczego Bartosiak jest geopolitycznym znachorem, warto obejrzeć jego debate z Lubiną. Konfrontacja nauki z zaklęciami mecenasa. To znaczy tutaj żadnej debaty nie było, bo Bartosiak wywiesił białą flagę od razu, i sugerował by mówić o sprawach "ważnych". Kłamie, że "geopolityka" jest jakąś nauką, którą "poważne" elity muszą studiować, a nie jest w stanie jej obronić na jakimkolwiek poziomie.
#bartosiak
IdillaMZ - Żeby zrozumieć dlaczego Bartosiak jest geopolitycznym znachorem, warto obe...
  • 6
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Ale bez sensu ta debata bo to spor o nazwe, zreszta bartosiak od “geopolityki” to odszedl milion lat temu. Jest od zawsze poprostu madrym wujkiem ktory mowi jak mu sie wydaje. Wujkiem z jakast wiedza i czasami trafnymi spostrzezeniami ale wciaz tylko wujkiem gawedziarzem.
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: pamiętam że ostro prychałem, jak Bartosiak powiedział że on ze swoimi wyznawcami jest o wiele wyżej w dyskusji niż profesorowie i uczelnie xDDD no #!$%@? jak można takie coś powiedzieć. To jest tak samo jak szury mówią, że oni w swoich badaniach nad szczepionkami i pandemią zaszli dalej od lekarzy i naukowców xD
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: w tej debacie z tego co pamiętam Bartosiak "wygrał" wg oglądających na yt mimo że jego argumenty tam to "ja znam ludzi", "ludzie mi powiedzieli", "ludzie tego chcą". Lubina natomiast wypadł bardzo słabo mimo że merytorycznie, gubił słowa, zacinał się - wyszedłna osobę znacznie mniej wiarygodną niż waszyngtoński kaznodzieja mimo że to on mówił z sensem a Bartosiak opowiadał frazesy podparte anegdotkami o swoich znajomościach albo zakulisowych rozmowach z "amerykańskimi
  • Odpowiedz