Wpis z mikrobloga

Bojówka lewacka jak zwykle faworyzowana na wykopie. Znalezisko o evencie LGBT dla dzieci usunięte bo "informacja nieprawdziwa i wcale nie było dla dzieci".
https://www.wykop.pl/link/6827371/

Ale pomineli fakt, że mieli specjalne strefy dla szkrabów - a więc było i dla dzieci

#bekazlewactwa #urojenialewakoidalne #neuropa
potatolot - Bojówka lewacka jak zwykle faworyzowana na wykopie. Znalezisko o evencie ...

źródło: comment_16638375367TCc87AdgI24xMjUvlPj0h.jpg

Pobierz
  • 15
@potatolot: i gitara! Moderacja jak zawsze z rigczem! Oby tak dalej!
Na wykopie nie mam miejsca na mowę nienawiści.

Tak BTW
Czemu macie ból duszy o to, że organizacje LGBT organizują spotkania z dziciakami, a takiego samego bólu nie macie, gdy to księża indoktrynują te same dzieciaki?
@PrzeKomentator: mową nienawiści nazywasz prawdę czy cokolwiek co będzie mówione przeciwko LGBT?

"Indoktrynacja" Kościoła nie zmusza dzieci do ucinania sobie czegokolwiek, współżycia ze zwierzętami, pokazywania różnych części ciała publicznie, czerpania przyjemności z aborcji, faszerowania dzieci szkodliwymi substancjami, nie uczą masturbacji dzieci... mam wymieniać dalej?
Czemu macie ból duszy o to, że organizacje LGBT organizują spotkania z dziciakami, a takiego samego bólu nie macie, gdy to księża indoktrynują te same dzieciaki?


@PrzeKomentator: Może dlatego, że z założenia indoktrynacja prowadzona przez księdza nie ma charakteru seksualnego. Tak, wiem, zaraz wyskoczysz z jakimiś księżami pedofilami i lizaniem kolan, ale to są zjawiska patologiczne, a nie część założeń organizacyjnych. Z drugiej strony mamy "drag queen story hour", czyli zajęcia
@Morskipas: czyli spowiadanie się księdzu ze swojej seksualności pod karą wiecznego cierpienie przez 8-latków to nie działanie systemowe? Mocno masz banie przeoraną, że tego nie widzisz xD postać księdza Z ZAŁOŻENIA ma po podtekst seksualny i jest normą, przy czym częściej bywa pedofilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rejetn: Ale nie porównuj mi tu jakiegoś nieuświadomionego ciągania się za siusiaka jak masz 5 lat z ostrym fapaniem. Przypomnij, w której klasie podstawówki ksiądz ci mówił, że nie wolno się masturbować i w ogóle poruszał ten temat? Bo u mnie w żadnej, chociaż jeszcze wtedy do kościoła chodziłem.
@potatolot

"Indoktrynacja" Kościoła nie zmusza dzieci do ucinania sobie czegokolwiek, współżycia ze zwierzętami, pokazywania różnych części ciała publicznie, czerpania przyjemności z aborcji, faszerowania dzieci szkodliwymi substancjami, nie uczą masturbacji dzieci


Moment. A na lekcjach edukacji seksualnej zmusza się dzieci do współżycia ze zwierzętami? Pokazywania publicznie różnych części ciała albo ich ucinania? Jakakolwiek organizacja LGBT chce do tego zmuszać albo w ogóle zachęcać? Bo nie rozumiem, z czym masz problem.

Kto to k.