Wpis z mikrobloga

S21 FE vs Pixel 6
Głownie pod uwagę brana płynnośc, lifetime na bateri i zdjęcia. Plus czas jaki wytrzyma - przez 4 lata na pewno nie będę go wymieniał.

Mile widziane opinie użytkowników, bo już jestem w kropce. S21 z jednej strony jest od ręki w popularnych sieciach za 3k. Pixel z allegro od Tomka Muchy za 2699 - co trochę mnie odrzuca.
#googlepixel
#samsung
#ankieta
#smartfon
#android

Pix6 vs S21FE

  • Pixel6 32.8% (20)
  • S21Fe 36.1% (22)
  • sprawdzam 31.1% (19)

Oddanych głosów: 61

  • 33
@glos_zenady: zenfonik też spoko, jednak dla mnie za mały niestety. Z kolei po przewertowaniu recenzji zdjęć, nie porywa. A to z kolei główny warunek dla mojej różowej, bo też chce wymienić.
@vealen0: miałem tą samą rozkmine i wziąłem s21 fe. Miałem wcześniej OnePlus Nord 2. Na pewno był płynniejszy i miał lepsza baterie. Dla mnie aktualizacje to był problem. Jednak chce je co miesiąc. Pixel podobno bardzo zabugowany. Myślałem też o a52s. W końcu wziąłem s21 fe z 128/6 plus słuchawki w promocji. W abonamencie kosztował mnie 328 euro.
@d3v: wyświetlacz spoko ale Samsung ma lepszy. Wydajność - oba są szybkie ale OnePlus Nord 2 to był pierwszy android w życiu, który dla mnie był płynny jak iPhone. 0 przycięć, przez pół roku żadna animacja nie zgubiła klatki.
Soft ma bugi ale tragedii nie ma. Mnie mega wkurzała aplikacja aparatu. Nie zapamiętuje na dłużej niż parę minut ustawień lampy błyskowej, hrd, rozdzielczości i ilości klatek wideo i trybu AI dla
@Karol4722: Kupiłem 8/256 za 3300zł + galaxy watch 4 w cenie, wiec spoko promka. To samo moja różowa i moja mama. Moja mama to dorwała za 2900 bez zegarka.
Wszyscy zadowoleni. Ja też, wydajność very nice. Na nic nie narzekam - przesiadłem się z 60hz na 120hz. pewnie to robi robotę i efekt wow.

Warto.

6/128 pewnie też spoko, bo nie wiem co trzeba zrobić, żeby zapchać te 8GB ramu. 8GB