Wpis z mikrobloga

S21 FE vs Pixel 6
Głownie pod uwagę brana płynnośc, lifetime na bateri i zdjęcia. Plus czas jaki wytrzyma - przez 4 lata na pewno nie będę go wymieniał.

Mile widziane opinie użytkowników, bo już jestem w kropce. S21 z jednej strony jest od ręki w popularnych sieciach za 3k. Pixel z allegro od Tomka Muchy za 2699 - co trochę mnie odrzuca.
#googlepixel
#samsung
#ankieta
#smartfon
#android

Pix6 vs S21FE

  • Pixel6 32.8% (20)
  • S21Fe 36.1% (22)
  • sprawdzam 31.1% (19)

Oddanych głosów: 61

  • 33
@vealen0: Generalnie po co tyle przepłacac jak juz za 4 stówy masz smartfon vivo y11s z procesonem dragon (bardzo szybki) i szybkie ładowanie, bateria też trzyma, telefon jest co prawda "grubszy", ale to ma swoje + dzięki temu nie będziesz non stop z niego korzystać imo ja tak myśle
@vealen0: jesli nie zalezy ci na 5g, oraz kombinowaniu z volte to bralbym pixela.
Tylko nie z allegro, a jak czlowiek z amazonu, zeby miec normalna 2 letnia gwarancje i obsluge posprzedazowa od nich.

Wsparcie i aparat przemawia za googlem. Jako posiadacz s21 (nie fe) stwierdzam, ze bateria to tam jest #!$%@?, zawsze znajdziesz jakies gniazdko, albo powerbanka w plecaku ( )
@PurpleHaze: Nigdy na amazonie nie kupowałem i totalnie się nie orientuję jak się nie #!$%@?ć.

Tutaj allegro jest tylko operatorem, jest typek co popycha te pixele i każdy chłopa poleca, w sumie nawet ma swój sklep esilton.pl, ale allegro.
@vealen0:
1. Słaby aparat główny
2. Słaby aparat 3x
3. Słaby aparat szerokokątny
4. Przycinki
5. Traci zasięg w centrum dużego miasta
6. Przerywający BT
7. Słaba bateria, pracuję ciągle w trybie oszczędzania baterii
To nie jest śmieszne. Acha, mam model 5G na Snapdragonie, więc niby ten lepszy
@CzajkaRuchajka: Dziena. Ciekawe bo do s21fe to nikt o tym nie wspomina, przejrzałem milion recenzji, przykładowych fotek w full res i wypada to spoko.
Jedynie co to algorytm samsunga dziwnie rozmazuje fotki przez co skłaniam się ku Pixelowi
@vealen0: wchodzisz na pepper, wpisujesz pixel, sprawdzasz ceny i kombinujesz. Tam zazwyczaj w komentarzach masz opisane co i jak.
Ja rzucilem luzna propozycje, bo kupowanie przez posrednika, nawet najbardziej zaufanego z zaufanych, do mnie nie trafia. Gosc sie zawinie, albo bedzie mial w pompie odpisywanie tobie, a serwisu w PL nie ma, a z niemieckim to jest raczej troche zabawy.
@glos_zenady: hmm nie jest aż tak źle. A takie totalne idle, wlaczone wifi/lte kilka razy odpisac na wiadomość. Ile wytrzymałbym w takim trybie, od 100% do 10%. Jesteś w stanie powiedzieć