Wpis z mikrobloga

Bawią mnie te protesty, przez pół roku wszystkie ruski cieszyli się z wojny, nagle wojna stała się zła, bo mogą powołać xD Jeszcze fajnie, że ludzie nagłaśniają takie tematy jak miganie się od wojska syna pieskowa czy innego kundla :D dla rusków już za późno na otworzenie oczu, ale czekam teraz na falę lamentu jak rezerwiści zaczną wracać masowo w plastikowych workach

#ukraina #rosja #wojna
  • 10
@SiemaNagor: Połowa rosjan jest teraz zdezorientowana, i nie wiedzą co się dzieje. Dla nich wojna dopiero się zaczęła. Dopiero zaczęli zdawać sobie sprawę, że to wcale nie jest tak jak mówią w telewizji. Ale to dopiero początek. Jeszcze nie wiedzą jaka masakra ich czeka. Jeszcze nie wiedzą, że ukraina jest uzbrojona po zęby a ich obrona jest w stanie odeprzeć taki atak. Dopiero jak ojciec/syn/mąż nie wrócą do domu to zaczną
@SiemaNagor: Ja myślę że spora część rosjan miała podejście takie jak My polacy. Czyli "jakoś to będzie" lub "na szczęście mnie to nie dotyczy". I tak to ignorowali że aż przyszło to po nich i teraz pikachuface.png że jak to tak