Wpis z mikrobloga

@bodziodestruktor: A co Ty mozesz wiedzieć w jakiej sytuacji jestem ja, jakie działania podejmuje, jak się na cokolwiek zapatruje? i Twoje zastrzezenie ze mam nie odpisywać jest żałosne.

Te dorosłe chłopy mogą zrobić 10 inych rzeczy niz wsiadać na pewną śmierć i tyle. To jest fakt, nie wiem z czym Ty tu probujesz debatować.

I nie zmienia tego gdzie siedzą, co mają, czego nie mają. Nie mają mózgów, skoro wsiadają do
A co Ty mozesz wiedzieć w jakiej sytuacji jestem ja, jakie działania podejmuje, jak się na cokolwiek zapatruje?


@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: Bo gdybyś miał świadomość, że różni ludzie mają różne warunki do podejmowania różnych decyzji, to nie kompromitowałbyś się takimi dyrdymałami, jak wyżej.

Te dorosłe chłopy mogą zrobić 10 inych rzeczy niz wsiadać na pewną śmierć i tyle. To jest fakt, nie wiem z czym Ty tu probujesz debatować.


Reżimy (a te czerwone
ich bierność jest porażająca. Tak, wiem, u nas też nic ze złodziejami z PiS nie robimy i nie jesteśmy lepsi, ale jednak tam przecież sam fakt tego, że biorą to mięso armatnie z jakichś totalnych zadupiów, oszczędzając Sankt Petersburg i Moskwę powinien ludzi #!$%@?ć. Albo to, że dzieci polityków i bogaczy z łatwością unikają poboru.

no ale dzień jak co dzień u nich najwidoczniej
Nie wyobrazam sobie jak mozna być takim ograniczonym mentalnie człowiekiem, że jak ktoś Ci mówi - masz iść tam i zginąć, to idziesz i giniesz xD A nie #!$%@? do lasu, gdzieś do dalszej rodziny sie ukryć na strychu w oborze, albo inne takie akcje. Wiadomo ze to nie są survivormany buszkraftowe i w lesie ciężo, ale jak stara podrzuci plecak z żarciem w ustalone miejsce co tydzien, to mozna tam przeczekać