Wpis z mikrobloga

Tak czytam te wszystkie wpisy nabijające się z rusków, że sami doprowadzili swój kraj do tego stanu nie protestując. Śmieszne, bo zobaczcie co PiS robi z naszym krajem, a żadnego obalania władzy, która bądź co bądź nie jest taka brutalna jak w Rosji, nie ma. Jedyne co jest to narzekanie na wykopie, a jak już jakaś grupa społeczna zaczyna protestować, to cała reszta po nich ciśnie, bo nie może dojechać do kołchozu xD
#ukraina #rosja #polityka
  • 150
@CzubownaKrystyna88: gdyby zwierzchnicy i władza nie kryła i nie broniła każdego zachowania psów, a ci mieli kamery i materiał byłby publiczny pewnie dokładnie byśmy wiedzieli. Psy korzystając z tego że było przyzwolenie na to aby było anonimowi robili co chcieli. Myślę, że pobić i zagazowania nie było mniej niż morderstw na komisariatach i podczas zatrzymań. Takie coś ciężej ukryć i zwalić na zatrzymanego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marcinkox3: czy ja wiem? Mało było protestów na czarne marsze? W związku z zaostrzeniem prawa aborcyjnego?
Co to dało? Gówno. Kaczafi sie schował w szafie, 1000 suk do ochrony, zero zmian.
@marcinkox3

No bo jednak u nich nihilizm i bierność to ekstremum, plus wielu popiera imperializm. Zwykle komuna w Rosji doprowadzała do przewrotów, ale od ponad wieku tak średnio z rewolucjami u nich.

Ale są przestrogą dla nas.
w rankingach wolności prasy


@JanuszKarierowicz: nie ośmieszaj się typie. Ranking wolności prasy to największa kpina jaka istnieje. Tam dosłownie wskazany przez Adama Michnika ziomek pisze co mu się wydaje na temat prasy w Polsce i przyznaje punkty.
Nie ma tam żadnych miarodajnych danych, statystyk procesów, ankiet samych dziennikarzy i wydawców, nic. Opinia zwalczającej PiS strony.
Grupa Polsat stara się stać po środku ale cała reszta, TVN, Gazeta.pl onet, wp.pl cisną po
zmień dillera albo bierz połowę

Jeżeli porównujesz demokratycznie wybrana władze do ustawionych wyborów i tyrana który rozpoczyna wojnę i z jego powodu giną setki tysięcy i ogłasza mobilizację narodu to powodzenia


@ImNewHere:

Od którego momentu wybory są ustawione i niedemokratyczne? Pis już ostatnio zabrał się za ordynację wyborczą, więc gdzie stawiasz granicę?
@uriel_ck: tak, przypomina mi to każdy rzad III RP, tylko nie przypominam sobie, żeby Kaczyński zlecał zabójstwa swoich oponentów politycznych, chociaż może o czymś nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PodniebnyMurzyn po co ma zlecać? I jakich oponentów? Gdyby Kaczyński miał wrogów to na bank byś słyszał przynajmniej o próbie wszczęcia postępowania przeciwko Kaczyńskiemu. PiS podczas końca kadencji PO mówił, że rozliczy rządzących i za każdy przekręt