Wpis z mikrobloga

Dania ketogeniczne od września w NTFY!

Do wrześniowej oferty Select wprowadziliśmy dania ketogeniczne (KETO). Nasze posiłki ketogeniczne to minimum węglowodanów i maksimum efektów! Szukaj ich po filtrze “KETO” w naszym SELECT, wyłącznie w aplikacji mobilnej.
https://ntfy.pl/dieta-keto

Więcej informacji o diecie ketogenicznej znajdziesz w naszym znalezisku "Zdrowie, a stosowania diety ketogenicznej"
https://www.wykop.pl/link/6819911/zdrowie-a-stosowania-diety-ketogenicznej/

Przypominamy także o #promocja -10% na diety pudełkowe #ntfy dla Wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wpiszecie kod WYKOP10, a koszt waszego zamówienia spadnie o 10%.

#keto #ketoza #zdrowie #dietapudelkowa #dieta #odchudzanie #jedzenie #cateringdietetyczny
NiceToFit_You - Dania ketogeniczne od września w NTFY!

Do wrześniowej oferty Selec...

źródło: comment_1663759448yJQMWi2Vy5sPkv7q2nnZd7.jpg

Pobierz
  • 12
No właśnie jestem na etapie przekonywania się do diety ketogenicznej. Efekty na papierze wyglądają spoko, ale chyba jak dla mnie zbyt wiele wyrzeczeń ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@szustAK: lchf nie jest żadnym półśrodkiem, to po prostu jeden z modeli odżywiania, najpewniej najzdrowszy praktycznie dla każdego, jeśli dobrany pod indywidualne preferencje. Mało jest ludzi, którym keto dobrze doprane pod jego potrzeby zrobi krzywdę, ale faktycznie nie każdy się pod tę dietę nadaje ze względu na jednostki chorobowe czy raczej ich stopień zaawansowania. Natomiast lchf z założenia odrzuca nadmiar węgli co już jest dobre.
@matra: wiem ocb, ale mi zależy głównie na redukcji masy ciała, a z tego co czytałem to keto jest w tym przypadku bezkonkurencyjną dietą. Skoro więc i tak będę musiał zmieć nawyki żywieniowe, to może od razu na takie, które docelowo najlepiej przyczynią się do redukcji.
@Fighting_Irish: dania ketogeniczne na razie dostępne są w ramach diety select. Kiedy i czy w ogóle będzie dostępna dieta wyłącznie ketogeniczna? Wszystko zależy od popularności dań keto w ramach select. Na ten moment zainteresowanie jest spore, na tyle duże, żeby zwiększać liczbę dań keto w ramach diety select - i pewnie w tym kierunku będzie się to na razie rozwijać.