Wpis z mikrobloga

Miej kraj na gazie, ropie i surowcach mineralnych. Bądź sąsiadem rozwiniętej Europy i Chinach w rozwoju, miej koło siebie Japonie - trzecią gospodarkę świata. Sąsiaduj praktycznie z największą gospodarką świata. Masz wielkie pole do handlu i rozwoju swojego kraju, mógłbyś zrobić Dubaj w każdym z większych miast.

Zaatakuj Ukrainę, bo tak.
Dostań bęcki i #!$%@? całkowicie wizje drugiej armii świata.
Wszyscy się z ciebie śmieją.
Obywatele srają do wychodka.

Jesteś putinem. Szachy 7D.

#wojna #ukraina #putin
Pobierz
źródło: comment_1663746376XKRKPm73LAaFIONMNuQmDl.jpg
  • 19
@xdrcftvgy: To są głupki i prostaki zaślepione nienawiścią od pokoleń. Tacy ludzie nic nie zbudują. Nawet w taki ZEA ogarnęli, że można się nie lubić, ale lepiej i tak jest robić hajs. No, a ruscy to trochę zarobią, ale potem i tak wrócą do barbarzyństwa.
@xdrcftvgy: Normalni ludzie w podobnych warunkach klimatycznych, wielkości regionu i ilości surowców zrobili sobie taką Kanadę, gdzie ludzie żyją sobie spokojnie i na bardzo wysokim poziomie. (Kanada to obok Norwegii, Australii i Szwajcarii absolutny top miejsc do życia)
@peloson: ropy naftowej mamy tyle ze w ogóle nie oplaca sie zaczynac wydobycia, gaz ziemny juz wydobywamy (zaspokaja kilka procent naszego zuzycia wiec tez "potężne" złoża), gaz łupkowy jest nieopłacalny w wydobyciu przy obecnej technologii, węgiel wydobywamy głęboko i raczej odchodzi sie od jego wydobycia. reszte co wymieniles to albo sie juz wydobywa albo jest tego na tyle malo ze nie oplaca sie otwierac kopalni zeby dzialala przez rok czasu.