Wpis z mikrobloga

@katolabirynt: ale kogo interesuja twoi znajomi i ty? MTV, VIVA w tamtym czasie puszczala to na okraglo, to samo radio. Pierwsze takie Polskie spotkanie hiphopu i punka ktore bylo janusz acceptable i weszlo do mainstreamu. Pokaz mi dzis podobny polski utwor ktory tak sie wybil jak oni.
  • Odpowiedz
Do dziś nie wiem, o co chodzi w tej piosence, ale #nostalgia mocno.


@fiberian_hufky76: fakt, że styl kawałka powoduje, że trudno za nim nadążyć, szczególnie w zwrotkach peji, a glaca śpiewa mocnym szyfrem, ale kurcze no chyba potrafisz się domyślić o co chodzi?

Piosenka jest o ludziach, którzy z racji miejsca, gdzie się urodzili, skazani są na ciężkie, "uliczne" życie, bez perspektyw i możliwości. Dziś to brzmi już trochę śmiesznie, ale
  • Odpowiedz
@fiberian_hufky76: o jaaacie mialem te plyte. I chyba koszulke 'revolta'.

Pamietam ze to była jedna z pierwszych rzeczy ktore kupilem przez internet i byli to takie ryzyko bo wuadomo - moze przyslą ziemniaka w paczce.

Na pewno odbieralem to w okienku na poczcie, bodaj za pobraniem a potem chodzilem w tej koszulce taki dumny.

A plyta miala specjalne pudelko z logiem na wieczku ktore mi mlodsza siostra gowniara pękła i nie
reventon - @fiberian_hufky76: o jaaacie mialem te plyte. I chyba koszulke 'revolta'.
...

źródło: comment_1663736562QXNGxioBcpMFm1udMRQqzU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz