Wpis z mikrobloga

  • 0
@Anthermil Też mam podobną koleżankę z takimi upodobaniami i niby inne rzeczy nie mają wielkiego znaczenia, ale jak mi się wielce skarżyła, że ona chciałaby uprawiać seks kilka razy w tygodniu, a chłop z wielką łaską prześpi się z nią trzy, może cztery razy w roku, to tylko zrobiłem XDDDDD
  • Odpowiedz
@rvva1: Ogólnie Doda ma rację i działa to w obie strony, co nie znaczy, że wygląd jest najważniejszy, ale jest cechą, która pozwala zrobić wstępną selekcję, gdyż wystarczy na kogoś spojrzeć.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: XD To co Doda powiedziała ma trochę prawdy w sobie większość dziewczyn porównuje swoich partnerów z koleżankami niezależnie od wieku. I to co już wiemy z biologi to fakt, że większość ludzi jest wizualistami więc cóż - wygląd ma znaczenie. I to też jest prawda, że z wiekiem spadają wymagania, a zaczyna się desperacja i ucieczka przed starością. Inna kwestia że mózg u części osób jakby nie szczególnie zajarzył, że
  • Odpowiedz
@rvva1: Już widzę jak przegryw daje sobie szanse zakochać się w dziewczynie która mu się nie podoba, a co dopiero gdyby była lekko przy kości XD

Truizm, każdy patrzy ma urodę czy chłop czy baba i nie ma się co oszukiwać. Wyjątkami są jednostki, a nie płeć
  • Odpowiedz
Jak oni w takim razie "dobierają" ludzi?

@Narcyz_: oni nie dobierają, tylko wymagają. Ich wymagania nie mają pokrycia w życiu, więc równie dobrze mogą wymagać zielonej marsjanki na ziemi, na jedno wyjdzie. xD

A może tym że uważam że życie to nie tylko ruchańsko, prymitywy?

@Kiszon87: może zamiast wyżywać się na innych opowiedz o swoich "uduchowionych" wymaganiach? Rozumiem, że przygarniesz 120 kg kobietę jeśli tylko będzie spełniać Twoje wymagania duchowe?
  • Odpowiedz
Ale sie zesrały zyeby że ktoś ośmielił sie powiedzieć słowo na taką delikatną k0bietke jak doda xD

@Kolarzino: xD
Wyżywać sie, jaki rycerz na białym koniu sie znalazł, ja bierdole xD
INFLUENCJERKI POTRZEBUJĄ #!$%@? xD

@Hitmonlee: to jest tylko pół prawda i nawet nie o tym tutaj mówie, tylko wy pigularze z iq poniżej 20 wszystko odbieracie binarnie, tak albo nie, a ja tutaj tylko pisze że nie lubie dody
  • Odpowiedz
@Bananek2: to w h00y wrażliwa musi być ta twoja koleżanka xD
Chyba na punkcie własnego cipska, albo to Ci wrażliwością sperma mózg zalała że ją tak oceniasz.

Ps. Nigdy w życiu nie słyszałem z ust żadnej kobiety że wygląd jest nieważny, jedynie że nie jest najważniejszy i tak własnie jest. Tylko że to że nie jest najważniejszy, wcale nie oznacza że jest nie ważny, jak to rozumują parzydełkowce intelektualne z tagu
  • Odpowiedz
@Kiszon87: Nie zrozumiałeś o czym Dorotka mówi w tym wycinku. 90% kobiet patrzy zawsze w pierwszej kolejkosci na cechy zewnętrzne. Dopiero jak te są "wystarczające" patrzą na wewnętrzne. Natury nie oszukasz, romantyku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@JaktologinniepoprawnyWTF:

No jak widać po niektórych komentarzach dla wielu nadal jest to zaskoczenie i nie mogą się z tym pogodzić, bo pewnie całe życie wmawiano im i nadal w to wierzą, że kobiety to niewinne istoty które nie lubią seksu jak mężczyźni, przypisuje się im dużo większą duchowość w tym aspekcie i w ogóle to wystarczy dla większości, że facet jest choć trochę ładniejszy od diabła xD
  • Odpowiedz