Wpis z mikrobloga

w budowaniu związku nie jest, ale żeby w ogóle dojść do „relacji romantycznej” jest jednym z najważniejszych czynników. Jak się nie spodobasz drugiej stronie to prawie żadne inne cechy (poza pieniędzmi i statusem) nie będą miały znaczenia i nigdy do budowania związku nie dojdzie.


@pawel_187: no i z tym sie zgadzam, ale trzeba dodać że wiele zależy od indywidualnych przypadłości oraz chyba głównie tego czego jakaś dziewczyna szuka, jakiejś jednorazowej przygody
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Proszę o źródło. Wyrwane z kontekstu, dla mnie bzdury. Kobiety lecą na egzotykę (instynkt z dawnych czasów mający na celu uniknięcie chowu wsobnego). Są kolesie z małymi siusiakami, którzy na brak karyn nie narzekają. Czarni w USA mają opinię posiadaczy większych penisów, ale kobiety ich omijają z uwagi na różne kwestie, a najbardziej chcą białych. Jak baby gdakają, to o wzroście i twarzy, budowie, zasobności, zaradności, charakterze itp., a nie
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:
Masz, obejrzyj:
https://www.youtube.com/watch?v=uPS-xf1JI8g

Mnie się nie chce szukać.

Wyrwane z kontekstu, dla mnie bzdury.


Nie wyrwane z kontekstu. Zdanie w trybie orzekającym. Kontekst jest o fantazjach seksualnych i kompleksach panów na tym punkcie.

Kobiety lecą na egzotykę (instynkt z dawnych czasów mający na celu uniknięcie chowu wsobnego).

To też, ale w tym są panie, które fantazjują o murzynach z dużymi p...
Wejdź na np. datezone, zaznacz filtr "duży penis". Takich
  • Odpowiedz
@rvva1: Link do całości? Już widać, że gada z rigczem, potwierdzając #blackpill i badania naukowe.
Doda potwierdza nauki Świętej Pamięci @BigKahunaDick - #dickpill is real, inaczej laski nie rozmawiałyby tyle o #!$%@? swoich ruchaczy - no bo skoro rozmiar według bluepilla nie ma takiego znaczenia, to o czym tu rozmawiać? Ale że ma to znaczenie, to ośmielona alkoholem laska w babskim towarzystwie psiapiółek o tym gada i porównuje.
NATURA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rvva1: Ty i reszta tu komentujących chyba nie umie słuchać.
Ona wprost sprowadza relację i związek do seksu i długości #!$%@?.
Nie wiem co ona sobie za towarzystwo wybrała ale nie jest to normalne, że przy winie z każdą gada o #!$%@?.
Rozumiem, że wy w towarzystwie gadacie o #!$%@? czyli ich głębokości, rozklapaniu itp.?

Nie, doda nie jest specjalnie mądra a widać, że jej zaczyna odwalać gdy już blisko do
  • Odpowiedz
@PoncjuszPijak: Jest to fragment z programu Polsatu "Doda. 12 kroków do miłości - odcinek 3" ~ 30 minuta.
@m0rgi: Nie chcę mi się odpisywać na takie komentarze. To jest fragment z dłuższego programu - we wcześniejszych odcinkach prosiła aby facetów niespełniających jej wymagań tj. wzrost, dobrze zbudowany, ładne zęby nie proponować. Nie narzucam zdania - możesz sobie ten program sam obejrzeć i ocenić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rvva1: Nie zamierzam tego gówna dla Pań domu oglądać.
We fragmencie który wrzuciłeś wyraźne mówi o #!$%@? i że o tym każda przy winie gada więc i do tego się odniosłem.

Doda to jest tak prosta lalka na jaką wygląda i tyle. Jej opinie czy towarzystwo nie ma za bardzo przełożenia na bardziej ogarnięte kobiety które nie mają takich problemów ze sobą co ona.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku: Wrócę i się do tego odniosę, bo wątków jest sporo, a ten wykład to ponad godzina.
Generalnie, to nie przeczą, że sam siusiak może wzbudzać zainteresowanie (co ciekawe, podświadomie widok siusiaka bardziej pobudza mężczyzn niż kobiety i wcale nie chodzi mi o kryptogejów itp.- seksualność człowieka jest baaardzo skomplikowana). Tylko najpierw trzeba ustalić dwa aspekty- ilościowy i jakościowy:
1. O jakiego pokroju kobietach mowa-rozpasanych od jednonocnych "przygód" i płytkich relacji,
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Nie dość że rozmawiamy o tym kto ma jak bardzo grubego, długiego i żylastego to jeszcze bierzemy metr i mierzymy na jaką długość wjedzie w daną laskę. Pozdrawiam cieplutko życzę miłego dzionka.
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego:

Skąd wziąłeś te dane dotyczące wibratorów? Ja po prostu przejrzałem rankingi najpopularniejszych modeli i z połowa nie wygląda mi na wielkie, a z 1/3 na dość małe.


https://www.menshealth.com.au/women-are-using-6-inch-dildos/

Cyt:

According to a recent survey conducted by online sex toy retailer Lovehoney, the preferred size for a dildo is 6 inches (15.24 centimetres), slightly above the average penis size of 5.2 inches (13.2 centimetres).


Więc żadne tam 20 cm, ale wciąż
  • Odpowiedz