Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

dlatego mnie boli, bo mam za dużą


@AlienFromWenus: jak wsadza rękę, to się nie mieści ¯\(ツ)_/¯
Przecież pracownik fizyczny, to ma grabę, a nie rączkę dziecka.

A zapach sprawia, że od razu mu zarost rośnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Najwidoczniej ¯\
(ツ)_/¯

Ja chodzę zawsze ogolony ( ͡º ͜ʖ͡º) Up and Down

"A seks na sucho, to nie wina faceta, tylko
  • Odpowiedz
Tak jak faceci nie potrafią zrobić dobrej palcówki, wciskają paluchy w otwór do oddawania moczu albo we właściwy ale pod złym kątem


@AlienFromWenus:

mogę spróbować żeby się przekonać czy pod dobrym wkładam?


@kaluka106: ADMIRALE USTAWIĆ DZIAŁO POD KĄTEM 21,37 STOPNIA NA SZEROKOŚCI PÓŁNOCNO-ZACHODNIEJ!
  • Odpowiedz
@lexico: ja jego no to trzeba mówić od razu i spokojnie np żeby robiła wolniej, szerzej otwierała usta albo np. żeby więcej lizała z pindolem nie w buzi a na około
Srsly komunikacja jest mega ważna i #!$%@? to nie jest ani trochę fajne jak tylko zgrywając wielkiego smalca alfa powiesz loszce tryhardowym męskim głosem "ssij"
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Wystarczy użyć słow, wskazówek. Kazda kobieta jest inna, widocznie poprzednia lubiła pod takim kątem, lubiła drapanie zarostem, była mokra na sam widok i 5 minut całowania wystarczyło, żeby się zalała. Trzeba rozmawiać, a nie wylewać żale w internecie. Jak inaczej facet ma się Ciebie nauczyć?
  • Odpowiedz
@Giban:

A co mnie obchodzi co jego poprzednia lubiła? Czy to znaczy że nie musi już mnie pytać, co ja lubię, albo mimo sugestii po jakimś czasie zapomnieć i działać po swojemu? Czy gdybym ja się tak zachowała, to nie byłoby to złe zachowanie? Zaraz byłoby jojczenie. Jeśli cały czas leci schematem nauczonym u ex to dla mnie jest to zdrada, bo to tak jakby dalej ruchał ją a nie mnie
  • Odpowiedz