Wpis z mikrobloga

Ehh i nastała końcówka astronomicznego lata, połowa września, niedługo rozpocznie się astronomiczna jesień. Wieczory coraz dłuższe i chłodniejsze, za oknem szarówka przeradzająca się w noc już ok. 17/18. Z jakim utęsknieniem wspominam te czasy w latach gówniaka 2007-2010 gdy na topie były wszelkie gry MMORPG czy też przeglądarkowe typu Plemiona, Ogame itp. Ehh...ile ja bym dał żeby poczuć te emocje z wbicia 10/20/30 levela w Metinie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Panowie i Panie jeśli takowe też grały, piszę tutaj ponad podziałami. Wiem że dopadła mnie nostalgia, ale fajnie powspominać. W co graliście w takie chłodne, w sumie już jesienne wieczory na waszych komputerach?
#kiedystobylo #metin2 #tibia #plemiona #ogame #mmorpg #nostalgia #gry
Kadet20 - Ehh i nastała końcówka astronomicznego lata, połowa września, niedługo rozp...

źródło: comment_16635327035EYd8K8I2r3kXCqiX0UXV4.jpg

Pobierz
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ech lato 2008, nowy pecet i GTA SA( ͡° ͜ʖ ͡°) sie grało


@vulcanitu: Słodko-gorzkie musiało być wtedy granie w SA, jak konsolowcy już ciupali w IV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kadet20: Silkroad był grany przez kilka lat, a tak to oczywiście przeglądarkowe Ogame, The West. Zawsze zimową porą ciągnie mnie do Silkroad i tak mniej więcej raz na pół roku popykam sobie z tydzień na jakimś prywatnym serwerze.