Wpis z mikrobloga

@Noami wrzucanie do jednego worka wszystkich ulubionych argumentacji na wykopie nie oznacza, że masz rację.

"Wycieki" to dziecinko darmowy marketing szeptany. Dlaczego mój argument jest poprawny? Bo czynnik zwany pieniędzmi się zgadza. To jest kampania na skalę świata za... okolice 0 zł.

W twojej wypowiedzi mnie ma argumentacji, tylko wizja jakiegoś zbuntowanego pracownika albo mitycznego hakera, który jest "zły" na Rockstar, bo od dawna się nie odzywa do "fanów".

A resztę wypowiedzi,
  • Odpowiedz
@supra107: dokladnie, efekty robienia giar pod shareholdersow i stakeholdersow, Apex ktora byla moja ulubiona gra dzis lezy na boku przez te same problemy co rockstarowe scierwa.

A ten caly leak wyszedl ponoc bo outsorce'owali gre do Indii i ktorys pajac dal sobie to wszystko udostepnic swiatu. Jak zwykle, byle jak, najtaniej byleby bonusy dla szefowstwa byly najwieksze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Magromo: i dlaczego ma przesrane? Myślicie, że studia AAA będą kupować ten kod w sieci tor? Czy jakieś indyjskie gówno-studia na ten kod nie będzie stać, a jeśli będzie to i tak #!$%@? z tego ulepią?
  • Odpowiedz
Jeżeli ktokolwiek myśli że R* to nadal spoko firma która zrobi mega fajną grę i będzie stać po stronie fanów to jest to kompletnie naiwne frajerstwo.


@supra107 naiwnym frajerstwem jest myślenie że rockstar kiedykolwiek był spoko firma stojąca po stronie fanów
  • Odpowiedz
@swinkapl: rockstar ponoć nie jest taki zły, gorzej take two. A czemu nie mogą się odciąć od nich? Nie wiem

@Wyrelworelowany: ta, rockstar potrzebuje marketu szeptanego i innego badziewia dla frajerów, żeby sprzedać grę xD oni mogą grę sprzedawać w pudełkach z kupa, w tej kupie kod aktywacji na badziewny launcher, a i tak będzie rekord sprzedaży.
  • Odpowiedz