Wpis z mikrobloga

@dzieju41 Jest w miarę cichy i jak dziecko coś rozgniecie, rozsypie, to bierzesz w rękę, klikasz jeden przycisk, sprzatasz i odkładasz. Duży odkurzacz jest ciężki, trzeba się schylić, wysunąć kabel, wysunąć rurę, przeciągnąć odkurzacz w docelowe miejsce, potem schować rure, kabel, znowu nosić go takiego ciężkiego.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: Ja ma odkurzacz silent, ten to jest dopiero cichy. Ma kabel, muszę go wyciągnąć, założyć rurę, ma fajne kółka i nie waży tony. Ale skoro uważasz, że musisz mieć odkurzacz pionowy to twój wybór, wygoda jest najważniejsza.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: chusta elastyczna, dzięki temu mogłam korzystać z toalety ( ͡º ͜ʖ͡º)
Generalnie wszystko zależy od dziecka.
Odkurzacz z rura i tak trzeba mieć żeby podłączyć katarek, chyba że inwestujesz w osobny aspirator, circa 400 zł.
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze: od siebie dodam - odkurzacz samojezdny ja mam Roborocka S55, do utrzymania porządku na co dzień, odkurzacz konwencjonalny (pionowy lub nie) do grubszego sprzątania
Jak duży dom / mieszkanie to elektroniczna niania jest przydatna (przydaje się również podczas wyjazdów, zwłaszcza jak dziecko już trochę starsze np. 6mc - siedzicie wieczorem przy filmie a w razie pobudki niania informuje)
Z takich pierdół żałuję że nie mam w wózku uchwytu na kubek
  • Odpowiedz
@PrzegrywNaZawsze jak podgrzewacz do butelek to taki co grzeje na bieżąco a nie taki co dopiero grzeje jak potrzebne (ja mam z Lovela) Suszarka do ubrań IMO to musi have, prania nie brakuje Moze dla niektorych glupota ale poduszke w kształcie rogala do karmienia sobie moja żona a chwalila, za to na pewno obędzie się w ciazy bez tej wielkiej poduchy do spania, tego zakupu żałujemy
  • Odpowiedz