Wpis z mikrobloga

@niochland: ooo, ciekawe. sam teraz w sumie zauwazylem, ze duzo ludzi mowi, ze sa biali, ale jakby popatrzec na nich a na brytoli np. to wygladaja jak mulat przy 100% czarnym mieszkancu afryki. no i takich typowo bialych w polsce ludzi jest bardzo malo. taka anegdotka, to z natury jestem wlasnie mega bialy, znajomi smieja sie, ze jestem maczka, ciezko mi sie opalic, moj tata to samo, a korzenie rodziny
  • Odpowiedz
@rebel101: Ze wszystkich szurskich teorii zawsze najbardziej niezrozumiałe dla mnie było postrzeganie Rosji jako obrońcy białej rasy:
1. Przyzwolenie na olbrzymią korupcję i niegospodarność we własnym kraju co skutkuje biedą przez którą Rosjanki masowo wychodzą za cudzoziemców, bardzo często Chińczyków, czy nawet Turków.
2. Sprowokowanie napływu uchodźców do Europy w 2015 przez wojnę w Syrii
3. Potem dalsze przysyłanie migrantów na granice UE
4. Wreszcie zaatakowanie bardzo jednolitego rasowo białego
Victusestin_vita - @rebel101: Ze wszystkich szurskich teorii zawsze najbardziej niezr...

źródło: comment_1663448842GaFFEpoV0eWelsmfdTt5zO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Viscop: Autorka "Manifestu Cyborga" twierdzi że ludzie zawsze "poprawiali" własne ciało by nadgonić wszystkie wady swojej "podstawowej wersji" np. wymyślili okulary czyli "syntetyczny" przedmiot poprawiający działanie wadliwego ludzkiego oka. Teraz spójrz co ma na twarzy...
  • Odpowiedz