Wpis z mikrobloga

@Mezomorfix: Ale co Ci się nie podoba? Miał fajny związek i mu nie wyszedł, przyznaje w filmie, ze tęskni (sam mam kilka takich które zakończyłem przez swoją niedojrzałość, egoizm i głupotę) - a tytuł jest specjalnie bekowy bo go trolluja w sieci (i na wykopie). Co tu jest do wyśmiania? Ze to ona zakończyła związek a nie on? A mimo wszystko tęskni? Przecież to idiotyczne.
  • Odpowiedz
@setmauz: idiotyczna jest nieznajomość podstaw relacji DM.
Płacząc się w tęsknocie za babą jest w oczach każdej różowej skończoną ci*tą, ta jego była właśnie obciąga po same kule jakiemuś typowi a ten lamus nagrywa film jak za nią tęskni XDD
Kobiety gardzą takimi gosxiami czy tego chcą czy nie, taka natura ludzka. A nagrywając takie wysrywy tylko podkręca ego laski, która właśnie czerpie przyjemność z tego że znany youtuber za nią
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: spłycanie związku i rozejścia się do „obciążania po same kule jakiemuś typowi” jest absurdalne bo poza sexem jest tez przytulanie, rozmowa, wspólne obiady, kłótnie itd. Dlaczego nie napiszesz „płacze za była, kiedy ona z nowym gościem je razem obiady i ogląda Sandmana”? Bo już nie brzmi tak agresywnie? Plus - a co to ma za znaczenie jakimi facetami gardzą jakieś inne kobiety? On miał taka potrzebę, nagrał co chciał a
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: ale to ile lat powinien nagrywać, żeby Ci nie przeszkadzało? W ogóle dlaczego (moje pytanie nie ma być złośliwe) myślisz „jaki lamus”zamiast „kurde, ale go wzięło i trzyma, w #!$%@? smutne”? Jak np facet rzuca laske i ona tęskni to wszyscy mówią „ojej jaka zakochana była zranił ja durny typ” a jak laska rzuca faceta i on tęskni to „cuck, lamus, cienias”?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@setmauz:

Jak np facet rzuca laske i ona tęskni to wszyscy mówią „ojej jaka zakochana była zranił ja durny typ”


Nie wszyscy, tylko białorycerzyki i simpy.
  • Odpowiedz
@setmauz:
Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Po prostu ja nigdy bym się tak nie poniżył żeby płakać za jakąś laską. Skoro zerwała, to pewnie miała go za leszcza i poszła do lepszego. Tyle w temacie. Każdemu może się to zdarzyć. Ale z takich rzeczy się wyrasta i wyciąga wnioski.
Ale chyba zmienię zdanie bo im więcej takich typów jak on to więcej lasek do ONS ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo laska
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@setmauz:

Poza tym jest spora różnica między normalną tęsknotą a płakaniem o powrót jeszcze kilka lat po rozstaniu kiedy laska zdradziła cię w brutalny sposób.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@Mezomorfix:

Od początku można legalnie. Ta Kasia to nazifeministka, która wybiła się na nim i zdobyła dzięki niemu wierne grono simpów, do tego przesiąknał on jej poglądami. Stąd ten jego #!$%@? występ w hejtparku, gdzie nie umiał określić swoich poglądów. Te co zaczął wcześniej propagować w socialach, nie były do końca jego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@setmauz: kobiety nie są mężczyznami, a mężczyźni kobietami. Jesteśmy różni, dlatego facet który płacze po lasce jest w jej oczach i oczach innych kobiet, śmieciem.
  • Odpowiedz
@setmauz: Mireczku nie produkuj się bo nie przetłumaczysz. Tęsknota za kimś bliskim jest jak widać oznaką słabości, a nie ludzkim odruchem świadczącym o bliskiej relacji. Ja już nie czytam bo jest sobota wieczur i humor popsuty przez czytanie takich bzdetów xD
  • Odpowiedz