Wpis z mikrobloga

Ostanio pewna osoba, zaproponowala mi sprzedaż koksu (450zł za gram, ale jakbym 2 brał to po 350zł). Ogólnie rozchodzi się o to, że w #!$%@? mnie na pewno nie chce zrobić (zawsze otwarcie mówił, że np ten sort jest #!$%@?, ale mimo, że twierdził, że jest #!$%@?, to jednak był na poziomie), ale wydaje mi się, że sam się na nim nie zna, bo stwierdził, że koks jest mega, bo jedną kreskę wział o 17 (była jakoś 1), i do teraz go trzyma.Dodał, że zmiksował to z xanaxem. Z tego co wiem, to coco krótko trzyma, ale mogę się mylić. Moje pytanie brzmi, czy z opisu warto według Was, zaryzykować i kupić, oraz czy cena jest ok. Z góry dzięki!
#narkotykizawszespoko
  • 8
@oppserwatorr: Właśnie koksu nigdy nie brałem, więc moglby to być mat i bym nie ogarnął. A ziomek też jakiś mój to nie jest, po prostu źródełko, które w #!$%@? nie wali, bo w moim mieście, to się ceni, bo jest od #!$%@? ludzi, co na sapie nawet sami dodają, a przychodzi co do czego, to ludzie steropian w aluminium mają zawinięty xD
@Lubar: Koksu z niczym raczej nie pomylisz - wejście prawie natychmiast, zdrętwiały ryj, to narkotyk łatwy do rozpoznania. Natomiast powiem Ci id razu - jeśli ziomek Ci daje koks, to gdyby miał dobre, to by Ci nie dał
@oppserwatorr: Znaczy nie chciał mi dać, a sprzedać. Ale ja #!$%@?, wydać tyle siana na jedną noc. Mimo, że od czasu do czasu wale stimy, to jeszcze mnie nie pobało by 450 za 1 gram substancji wydać. Na urodziny chcę swoje, ale to muszę mieć pewność, że to jest koks, a nie mat z fugą po zawyżonych cenach( ͡° ͜ʖ ͡°)