Wpis z mikrobloga

@PomaranczaTesto
A ty informacje bierzesz z rzetelnego źródła? Czy w pokoju googlujedz odpowiedzi? Bo ja znam mnóstwo par i to czy koleś jest wysoki czy niski to totalnie yolo. A nawet jak miałam koleżanki które są wysokie i chciały mieć kogoś wyższego to zakochiwały się i cały plan o wyższym się kończył.
@daro1: W aplikacjach randkowych tez nie...
170cm przystojny manlet brutalnie zmoggowal 189cm mnie na Tinderze w Ameryce (gdzie jeszcze OSZUKIWALEM i "ukrywalem" swojego swojego zeza i cofnieta szczene, okraglej mordy tez widac nie bylo)... ja po 24h mialem 2 polubienia (1 od jakiejs brzydkiej murzynki, a 2 od jakiegos fembota, co mial instagram w opisie, takze no...), a manleciak mial prawie 20, z czego po polajkowaniu wszystkich fembotow, 2 z nich
@Averna: Spoko ale wypowiadasz się ze swojego doświadczenia faceta o tych warunkach wzrostu? Bo ja mam przeciwne własne obserwacje z tych wszystkich wydarzeń/kursów które niby sa spoko do poznawania i z życia
@navaare
Żaden z moich facetów nie miał więcej niż 175 (było ich 2 więc mierna startstyka)
Jeśli chodzi o moje koleżanki to to zawsze jest totalnie losowe. Po prostu #!$%@?ą się w kimś i wzrost nie ma znaczenia.
@PomaranczaTesto
Tinder służy obecnie głównie do szukania one night standów. Znam 2 dziewczyny które tam były przy czym jedną szukała dziewczyny.
Tam nie ma innego wyznacznika jak wygląda i tym się posiłkują ludzie tam.
W realnym życiu ważny jest harakter i flow jaki jest między ludźmi.
@Averna: Średnia w Polsce wzrostu to ok 180 majac 10cm i więcej mniej masz kilka razy gorzej to że któraś tam sobie znalazła nie stanowi reguły ani nie buduje wykladni ogólnej że większość chce tak samo a badania tez na to sa No i po co dziewczyny mają wybierać nizszych skoro moga wyższych? Bo jest ich więcej?
@PomaranczaTesto: Bo nie spotykam. Tylko jedną z Badoo na której profil dość często wchodziłem spotkałem w realu. Dziwnie na mnie patrzyła. I co jest jednak najciekawsze, wcale nie wyglądała tak atrakcyjnie jak na zdjęciach. Co do wzrostu, jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem żeby ktoś miał problemy ze znalezieniem partnerki z tego powodu. Tylko że niscy najczęściej dobierali sobie też niskie dziewczyny. Rzadko kiedy widziałem niskie dziewczyny z wysokim kolesiem. Także
@navaare
Chodzi mi o to że część kobiet totalnie zlewa na wzrost.
To nie jest tak, że czemu mam wybierać niższego skoro mogę wyższego. Po prostu totalnie wywalone na to (nie mówię że wszystkie)
A co do seksu to inne oczekiwania się ma od kogoś do związku a inne do samego seksu.