Wpis z mikrobloga

Pracuję sobie dalej nad swoim własnym Grimrockiem, jestem coraz bliżej ukończenia pierwszego levelu, więc nagrałem mały pokaz otoczenia z przygrywającym w tle motywem muzycznym z tego poziomu. Motyw inspirowany trochę Diablo, to znaczy głównie brzmienie gitarki czy coś, no gdzieś tam mi siedział w głowie ten soundtrack jak to pisałem. ( ʖ̯)

#gamedev #crpg #rpg #indiegamedev #unrealengine #dungeoncrawler
RealAKP - Pracuję sobie dalej nad swoim własnym Grimrockiem, jestem coraz bliżej ukoń...
  • 5
@wacek_1984: No ciekaw jestem jak mi się uda zejść z wymaganiami. To może być bardzo problematyczne na UE5. Przyjdzie pewnie taki moment, że puszczę tu i tam jakąś wczesną wersję z tym pierwszym levelem i będę zbierał feedback. Ale chyba powinno na medium polecieć. Dla porównania screen na ustawieniach medium z lokacji która jest na miniaturce filmu, tracisz światło wolumetryczne i odbite, ale poza tym wszystko wygląda podobnie.
RealAKP - @wacek_1984: No ciekaw jestem jak mi się uda zejść z wymaganiami. To może b...

źródło: comment_1663343748OfmGwiXFzMixHU7otiLJYq.jpg

Pobierz
@wacek_1984: To jest dopiero trudne pytanie. Chyba wystarczy, że zrobię build pod Linuxa i już, ale nie wiem, nie robiłem tego nigdy. ogólnie to ja jestem grafikiem więc takie rzeczy techniczne gorzej mi idą ()