Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Tratak: A co miał chłop zrobić XD #!$%@?ł się do niego dzieciak bo typ był karłem więc dziecko myślało że to ta sama bądź podobna konkurencja wagowa ale nie doliczył doświadczenia XD Tak więc gdy dziecko wyprowadziło ciosy w tego gostka były one nie celowe i zbyt lekkie bo mu jeszcze daleko do perfekcji ale jak na ten wiek to i tak sporo, całkiem spore szanse że za parę lat będzie
a jakby to właśnie twój dzieciak okazał się patusem?


@uriel_ck: mam całkiem dobre pojęcie jakie modele wychowania tworzą patusów i mojemu dziecku raczej to nie grozi.

Często jest tak, że dziecko z "dobrego domu" okazało się patusem


IDzD?
A co miał chłop zrobić XD #!$%@?ł się do niego dzieciak bo typ był karłem więc dziecko myślało że to ta sama bądź podobna konkurencja wagowa ale nie doliczył doświadczenia XD


@SarahC: Też tak na początku myślałem że to karzeł, ale potem pojawiają się inni ludzie i oni wszyscy tacy więc albo to wioska hobbitów albo filmik #!$%@? xD
Generalnie przemoc nie rozwiązuje żadnych problemów ale do samoobrony każdy ma #!$%@? prawo.


@SarahC: rozwiązuje, jak umiarkowanego patusa poskłada rówieśnik. Zwłaszcza jak patusem jest bananek, który podbija sobie samoocenę znęcając się nad słabszymi. Nie licząc jakichś upośledzonych, z fasem czy innym zespołem supersamca.