Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak wasz fryzjer @OlgierdAndrzejewski mało co się nie posikał gdy pierwszy raz zadzwonił Oncki? Chodzi mi o rozmowę sprzed kilku miesięcy.
Fryzjer z charakteru strzygący swoich podopiecznych z hajsu tak mocno zmuszał się do histeryczno-konwulsyjnego-psycho-śmiecho-kwiku by zakpić sobie z tonu głosu Onckiego, a to Oncki wtedy trollował modulatorem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Ale siła złego na jednego. Donejty same sie nie wyślą jak kogoś nie wyszydzi. Żądni widzowie pragną deptania z z ziemią z niskich pobudek. Zobaczymy jak długo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale ja wiem, że widownia olgierdana to prawnicy, lekarze, inżynierowie.... ludzie kulturalni pełni pasji i z szerokimi horyzontami :)

#kononowicz #patostreamy #olgierdanotv #przegrywpo30tce #stopham #stophejterom #internetowyzlodziej
  • 12
@pyczasty: Fryzjer z charakteru strzygący swoich podopiecznych z hajsu czy kiedykolwiek słyszałeś od niego "daj"? Ludzie sami wpłacają, i różnica jest taka że przynajmniej wiedzą kto i ile dostanie. Czy #!$%@? się do muzyków ze ludzie płacą za bilety na ich koncert? Czy #!$%@? się do aktorów bo jak kupujesz bilet do oni dostają za to hajs? No aż takimi kretynami być nie możecie. Problem jest wtedy gdy wrzucasz żebrakowi hajs,