Wpis z mikrobloga

@Buty_Na_Asfalcie: ty oglądałeś ten film z wyłączonym dźwiękiem? Tylko sobie kadr wybrałeś i piszesz co chcesz? Przez dwie minuty dyskutują o tych płatkach, że mają dużo cukru, ale nie dosypane sacharozy, tylko te płatki mają dużą zawartość owoców i tym samym występującej w owocach fruktozy.

Mówią też w tym filmie wielokrotnie że niektóre płatki są dobrym źródłem węglowodanów dających "paliwo" do treningu siłowego, a do tego mogą też dostarczać witaminy
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie: ale tak w sumie to o c--j chodzi xD? Życie nie jest po to, żeby z niego eliminować cukry proste.

Takie płateczki przed treningiem, jak złoto.

Jeżeli dobrze pamietam to WK akurat promuje IIFYM, wiec nawet na upartego nie ma się do czego p-------ć, a jednak tobie sie udało xD
  • Odpowiedz
chyba ze chwilowo trenuje pod wyskok to wyglada jak z oswiecimia


@spidero: jak sobie przypomnę te tłumaczenia pod wyskok to mam bekę xD chłop wessany jakby do trumny miał się kłaść
  • Odpowiedz
@Buty_Na_Asfalcie: Co to za problem dociąć się na płatkach z cukrem? Wystarczy monitorować makro. Sam trenuje 9 lat naturalnie i nigdy nie jadłem kurczaka z ryżem i brokułami polanego oliwą, a trzymam obecnie od półtora roku 1 cyfrowy BF, bo mam taki kaprys i znudził mi się trójbój, a notoryczne p-----------i do WK uważam za żałosne. Druga sprawa, nikt nigdy z nich nie mówił, że Owca trenuje rok, tylko trenuje
  • Odpowiedz
Co to za problem dociąć się na płatkach z cukrem? Wystarczy monitorować makro.


@dsomgi00: zawsze mnie śmieszy to, jak ludzie przypierdzielają się do cukrów, alkoholu czy fastfoodów, gdzie w przypadku amatorskiego ćwiczenia wystarczy kontrolować makro i można zrobić bardzo fajne efekty xD. Wystarczy liczyć kalorie i dbać o białko - jeśli komuś nie zależy bawieniu się w kulturystę to to w zupełności wystarczy.
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Już nawet pro kulturyści otworzyli głowy, nie wyznają BRO SCIENCE i chwalą się na swoich instagramach i facebookach jak to jedzą proteinowe placki z nutellą, albo laysy z pieca i wliczają to w makro, ale niektórzy jak widać dalej żyją w 2005 roku.
  • Odpowiedz