Wpis z mikrobloga

@ChosennOne:

O czym ty do mnie xD jestem mitycznym wyjątkowym płatkiem śniegu, nie ma "takie jak ty" bo tylko ja jestem taka, jak ja ( ʖ̯)

Ale coś cię musiało zaboleć, jak z powodu mojego tak lajtowego i heheszkowego komentarza pod takim gownopostem dostałeś incydentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@protokol_zniszczen nic dziwnego że się nudzi jak jedyny moment gdy ma kontakt z mózgiem jest wtedy gdy jest do niego podłączona xD

Spotykanie się z dupą do ruchania jest spoko bo ona wie że nie ma nic więcej do zaoferowania a on wie że tylko to może mu zaoferować

Więc ona bardziej się stara tworząc wartość dodaną.
@AlienFromWenus: Ile sama znasz kobiet z zainteresowaniami? Procentowo. To nie są przykłady pod wykop. Takie są realia. Ja również je potwierdzam. 95% kobiet które spotkałem, nie ma żadnych zainteresowań. Spotkałem je w różnych środowiskach, różne wiekowo. Ament
@Daniell0:

90% kobiet jakie znam ma jakieś zainteresowania. Nie wiem co wy chcecie udowodnić swoim #!$%@?, że skoro wy trafiliście na takie co nie miały (lub według was nie miały) to znaczy, że macie prawo uważać, że wszystkie są takie same xD dla mnie to obrzydzanie sobie kobiet by przestać czuć do nich pociąg i ich brak racjonalizując sobie że nie są was godne, by was mniej ego bolało.

@ChosennOne:
@AlienFromWenus: Masz rację z tym obrzydzeniem sobie kobiet. Ale wynika to szczególnie z własnego doświadczenia niż z wykopowych opowieści. Ja postawiłem teraz na samorozwój. Nie szukam na siłę. Pojawi się na drodze ktoś ciekawy to fajnie, nie to nie. Ogólnie moje wymagania rosną z wiekiem (29) i wiedza na temat kobiet.
@pianinka:

Ale czujesz? Procentowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) "mnóstwo" to dla większości wykopów abstrakcja, trzeba policzyć wszystkie znane sobie kobiety i obliczyć procent z zainteresowaniami i bez oraz przedstawić to na wykresie słupkowym a potem te co mają zainteresowania obliczyć procent poszczególnych zainteresowań i przedstawić na wykresie kołowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daniell0: no o to chodzi, nie szukać na siłę xd znajdzie się ktoś to fajnie a nie to nie, chodzi o to by nie zrażać się i nie odrzucać wszystkich jak leci z powodu uprzedzeń ale też nie zakochiwać się w pierwszej lepszej.