Wpis z mikrobloga

@PrzeKomentator: Przekaz idzie jasny: elektrownia atomowa pod niewłaściwym zarządzaniem może doprowadzić do katastrofy. #!$%@? z tym, że przy obecnym nadzorze międzynarodowym, regulacjach i przepisach jest to praktycznie niemożliwe.


@EvilToy: jeżeli elektrownie atomowe zostaną tak wdrożone, jak wdrazane są zmiany w sądownictwie to ja dziękuję za takie coś.
UE też zakazuje wpływu na sędziów poprzez polityków, a jak wszyscy wiemy. Wiec i w przypadku elektrowni jądrowej pis będzie miał gdzieś zasady
@PrzeKomentator: Elektrownia atomowa ma u nas zostać na dziesięciolecia. Jaką masz gwarancję, że za 10 lat nie wygra jakaś-tam-partia X, która będzie miała w dupie zasady bezpieczeństwa? Nie masz. I taki idzie przekaz, strach przed atomem jako taki. Gratuluję, bo to oddała nas od atomu, nie przybliża.

Poza tym o zasady bezpieczeństwa dbają ciała międzynarodowe.
Poza tym o zasady bezpieczeństwa dbają ciała międzynarodowe.


@EvilToy: a od kiedy pis przejmuje się międzynarodowymi ustaleniami?

1. Pis nigdy nie wybuduje elektrowni atomowej. Będą woleli sypnąc swoim wyborcom 48 emeryturę, a górnikom wypłacać miesięczne pensje co tydzień niż wdrożyć projekt o nazwie elektrownia jądrowa
2. Tutaj się powtórzę, pis ma gdzieś ustalenia międzynarodowe. Pis na złośc odmrozi sobie uszy ( a właściwie uszy polkaków) niz będzie słychać ekspertów - zarówno
@PrzeKomentator:

Pis nigdy nie wybuduje elektrowni atomowej


Dlatego tweet Radka jest tym bardziej bezsensu i tym bardziej szkodliwy. Bo nie dość, że podkopuje zaufanie do atomu, to jeszcze robi to wiedząc, że PiS nigdy nie zbuduje tej elektrownii.

Tutaj się powtórzę, pis ma gdzieś ustalenia międzynarodowe


Nie widzę najmniejszego powodu, żeby PiS miał gdzieś ustalenia międzynarodowe dot. atomu.
W kwestii sądownictwa miał gdzieś, bo przeszkadzali im we wprowadzaniu autorytaryzmu.

Już nie
@EvilToy: z jednej strony bałbym się, bo ci partacze potrafią wszystko #!$%@?ć, ale z drugiej strony, nie my to będziemy budować, a francuzi/amerykanie/koreańczycy i pis jedyne co może #!$%@?ć, to zdefraudować hajs. Warto przypomnieć również, że dużo bardziej niebezpieczne konstrukcje, w dużo bardziej upośledzonym państwie doprowadziły faktycznie do jednej katastrofy, więc szansa, że akurat coś się stanie, dalej jest bardzo mało prawdopodobna (zwłaszcza, że przecież kontrole unijne nie znikną, podobnie jak
No i teraz to już jest chyba jasne do jakiej brameczki nasze volksdeutsche grają.
Zielona energia wspomagana zniemczonym ruskim gazem. Kurła wtedy to jo.
Taka elita polityczna, ze jak idziesz na wybory to czujesz obrzydzenie. Stare komuchy, proniemieckie dupowlazy, prorosyjskie dupowlazy i katotaliby.
Radek działa w interesie Niemiec? nowe nie znałem, a to ten sam co mówił, że rząd PiS robi amerykanom laskę?
No to przynajmniej robi w interesie Polski bo robienie laski Niemcom raczej dobrze by się nie skończyło, ale co Pana Radosława interesuje Polska, kiedy on pieniądze bierze z UE i jest taki światowy, że nawet jakby Polska przestała istnieć to on by sobie świetnie radził.
Radek działa w interesie Niemiec? nowe nie znałem


@PanAIbert: xD Gdzie tam jest granie w interesie Niemiec?
Elektrownia atomowa pod PiSowskim zarządem to 60k miesięcznie dla Sasina, 40k dla szwagra sasina i jeszcze 30k dla asystenta w postaci znajomej z liceum, bo jako eksperci będą w radzie nadzorczej, a przecież elektrownia atomowa to poważna sprawa to powinni dostać poważne pieniądze.

Mam wrażenie, że niektórzy zapominają jakie mózgi nami rządzą i to,
niochland - > Radek działa w interesie Niemiec? nowe nie znałem

@PanAIbert: xD Gdz...

źródło: comment_1663009283DgAGojroFaVZLHq5qyPKaD.jpg

Pobierz