Wpis z mikrobloga

@mickpl: powiem tak, #!$%@? kocopoły panie, kredyt na 500k here, wzięty w 03.2020, rata z 2580 na 3780 skoczyła przy obecnych stopach więc nie wiem skąd bierzesz te swoje ponad 100% wzrosty rat... wiem, że na spadki czekasz ale się nie doczekasz raczej za szybko...
powiem tak


@jarezz: Jak ktoś tak zaczyna to z reguły nie wie co powiedzieć XD

Masz link do kalkulatora od WKP Investments: https://kalkulator-kredytowy.azurewebsites.net/?kwota=500000&okres=360&WIBOR=7&marża=2&typRat=stałe


@mickpl: powiem tak: na jakie pytanie odpowiada ten kalkulator?
Potem zobacz kiedy @jarezz wzial kredyt, zgadnij ile splacil kapitalu i polacz kropki. Ja wzialem kredyt na 500k, rata skoczyla mi z 1200 na 1750. Tez mnie bedziesz przekonywal tym kalkulatorem ze nie wiem co powiedziec?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mickpl: przecież to normalne. Przy tak marnej wartości i pieniądza mieszkanie jest bezstratnym kapitałem. Wiec każdy kto ma mieszkanie zyskuje na nim. Ceny mieszkań idą ciągle w górę. Złym by było i niemoralnym gdyby raty kredytów pozostały bez zmian. Mielibyśmy powtórke z początku lat 90 gdzie rolnik spłacał kredyt na pół PGR sprzedając 2 krowy. Albo chłop spłacił cały kredyt budowlany jedna pensja.