via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@venomik: @rooger: to z sędziami to byłoby miło ale nie uznałbym tego za konsekwencje większe. Wiadomo, sędziowie to mocno odczują i z ich perspektywy takie mogą być, ale 2 punktów Juve nikt nie zwróci i to jest dla mnie problem. Biorąc pod uwagę, że to była praktycznie ostatnia akcja meczu po której Salernitana nic by nie mogła zrobić powinna istnieć furtka w przepisach by klub nie czuł się poszkodowany i
@Merdarion_PL: oba twoje pomysły są bardzo słabe. Chcesz dodawać ludzi do tych co już pilnują? A jak oni też przeoczą to dodasz kolejna komisje doradcza?

A co do furtki zaliczenia bramki....
Załóżmy teoretycznie, że jutro wychodzą goście z Lega i mówią, że zostawiamy wynik 3-2.
Jutro Inter strzela bramkę w 93 minucie, a doliczone były cztery. Var się myli, co robimy? Zaliczamy bramkę i w efekcie zabieramy drużynie przeciwnej minutę czasu
  • 0
@Tadic: jak tamci przeoczą to już wina klubu, że ich wysłannik #!$%@?ł robotę. Nie mówię, że mają pilnować i kazać coś zrobić, tylko by stali i powiedzieli np. w takiej sytuacji. ,,Ale proszę spojrzeć, tam jeszcze zawodnik stoi" Tutaj jest bardziej idea by klub miał kogoś wewnątrz do kontroli by nie było, że nic nie mogą zrobić wobec decyzji VARu. Ten pomysł z cofaniem po zastanowieniu rzeczywiście słaby.