Wpis z mikrobloga

  • 0
@Tapirro No co xD
Ja place 120euro za dwie umowy, ip13 pro max wszystko flat i do tego family card 30gb. Moim zdaniem bardzo opłacalna umowa, patrząc na to jak bardzo dobrym providerem jest Telekom w moim otoczeniu. Wiadomo Vodafone wychodzi taniej, ale masa ludzi w okolicy narzeka i na sieć komórkowa i na internet w domu
  • Odpowiedz
@Tapirro: 20gb możesz mieć za 13€ tylko trzeba wiedzieć gdzie. Ciekawe skąd wiesz ze ja Niemcy uważam za kraj miodem i mlekiem płynąca? Między nami jest taka różnica ze ja tutaj dorosłem i wiem jak się w tym systemie poruszać a Ty jako imigrant dalej przeliczasz wszystko na złotówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciss: No kolega wyżej już napisał ze graniczy z polską ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym czy polska B jest aż takim krajem trzeciego świata? Rusofobia kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@profus: o tym pisalem - w twoim otoczeniu dziala plus Vodafone juz nie. W PL, FR, CZ, IT masz wywalone na takie sprawy jak zasieg operatora. Taryfe masz korzystna cenowo, przyznaje, ale 30GB na rodzine to nadal zart, zwlaszcza jak masz dzieci bo ich yt wdupi to w kilka dni
  • Odpowiedz
@jmuhha: Spadająca jakość życia dla szaraków w ciągu 25lat
Różnica miedzy 1997 a 2022 jest porażająca

w 1997 za prace w fabryce byłeś w stanie wynająć 2-3 pokojowe mieszkanie w dużym mieście, utrzymywać niepracującą zonę i dzieci, dość nowy samochód wczasy na Majorce i parę razy w roku zawieźć paczkę żarcia do biednej Polski.

Teraz tego nie ma
Smutne zjawisko i coraz częstsze po zachodniej stronie Odry
  • Odpowiedz
@jmuhha: nie mieszkam w DE ale mam tam rodzinę, mieszkająca w okolicach Kassel w Hesji. Generalnie musisz być bardzo tolerancyjny bo praktycznie w każdym większym mieście oni tam są zalani tuarasami, ciapatymi i murzynami wszelkiego sortu. Poprawność polityczna i lewicowa propaganda wylewa się na każdym kroku.
Ostatnio doszło permanentne maseczkowanie i po 4 dawki covidowej szczepionki na głowę.
Tam nie ma problemu, bo nawet małe dzieci tym masowo faszerują (od
SpasticInk - @jmuhha: nie mieszkam w DE ale mam tam rodzinę, mieszkająca w okolicach ...

źródło: comment_1662971203Ee8ctX3PdMsM0NFvMs8vet.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dużo prawdy zostało tu napisane. Nie ze wszystkim się zgadzam, ale ja mam perspektywę studenta, więc moje bliższe i dalsze otoczenie to byli ludzie z wyższym wykształceniem lub je zdobywający.

Od siebie dodałbym cyrki z kurierami. Jeśli nie ma Cię w domu kiedy kurier przyjedzie to nie tak jak u nas zadzwoni żeby ustalić odbiór, tylko zostawi tę paczkę u jakiegoś sąsiada który akurat jest, nabazgrze (charakterem pisma gorszym niż lekarze) jego
  • Odpowiedz