Wpis z mikrobloga

Cześć, przeprowadziłem się do nowego miasta związku z tym szukałem pracy między innymi w gastronomii na stanowisku barmana. Zrezygnowałem z pewnego lokalu, napisałem od menadżera w sprawie wypłaty za dzień próbny otrzymałem taka wiadomość zwrotna. Pytanie, co zrobić? Czy jest sens informowanie państwowej inspekcji pracy? #pracbaza #praca #gastronomia
redha - Cześć, przeprowadziłem się do nowego miasta związku z tym szukałem pracy międ...

źródło: comment_1662897969ATmedl91SLzJz5osf8Eq3V.jpg

Pobierz
  • 8
@redha: kilka lat temu poszedłem na dzień próbny do burgerowni w moim mieście i wiedziałem że tam nie będę robić ale dzień próbny chciałem zaliczyć tylko po to by sobie tam posiedzieć na zapleczu zobaczyć jaka jest procedura u nich z burgerkami(na przyszłość bo 1 zawód kucharz i myślałem żeby otworzyć konkurencje). Wiedziałem że nie zapłacą mi za ten dzień to #!$%@?łem im produktów za równowartość dniówki, wtedy około 100 ziko
  • 1
@guex: Same krany tam są, piwa regionalne, kraftowe. Jedno piwo jest tak jakby związane z nazwa lokalu, brzmi tak prestiżowo, fancy, a podłączony jest keg piwa lokalnego.