Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Witam, mam świeżo zrobioną dziarę na ramieniu. Po całym zabiegu tatuażysta nakleił mi folie oddychająca na dziarę i kazał ją tak nosić przez tydzień. Nie kazał przez ten czas w ogóle ingerować w tatuaż. Dopiero po tygodniu od zdjęcia przemyć dobrze woda z mydłem i wtedy ewentualnie smarować jakimś kremem do tatuaży? Ktoś tak robił? Myślicie, że będzie ok?
#tatuaze #tatuaz
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImeNs: no raczej źle go nie zrozumiałem, aż dwa razy się pytałem jak z tą folią się obchodzić, chyba zrobię tak jak mówisz, we wtorek zedre te folie. Po tym przemyć dobrze woda z mydłem i nałożyć krem do tatuaży? I tę czynność powtarzać tak ze 3 razy w ciągu dnia?
@johnymielony69: folie czy coś takiego jak "druga skóra"? Jak to pierwsze to zmieniaj kilkukrotnie w ciągu dnia i przemywaj. Zresztą w domu chodziłbym bez żadnej folii a zakładał ją na wyjścia
@johnymielony69: ja przemywalem delikatnej letnia woda z odrobina mydła. A później delikatnie osuszalem ręcznikami jednorazowymi. Nie przebierasz, a raczej sobis tak packasz po tym. Nie wiem jak to nazwać. Ważne żeby nie trzeć po dziarce
@johnymielony69: można go nosić 5 dni wiec tydzień pewnie też obleci a tatuator pewnie mówi tak bo większość ludzi to debile i woli powiedzieć żeby klient nosił second skina tydzień i nie ruszał tatuażu niż mieć po dwóch dniach telefony że PANIE TATUAŻ SIĘ DZIWNIE GOI JAKIŚ WYPUKŁY SWEDZI A JA BYŁEM TYLKO NA CHWILE WCZORAJ NAD JEZIOREM ROBIĆ KOPYRTKI NA PLAŻY HALOO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImeNs: jeszcze jedno pytanko, jak zerwę te folie to później mogę normalnie zakładać koszulkę, bluzę na dziarę? Czy przez tydzień od dziarania lepiej folią spożywczą jeszcze chronić tatuaż?
@johnymielony69 zdjemij po trzech dniach i nie trzymaj w żadnej folii, musi oddychać. Możesz kupić też podkłady pieluchowe i na noc zawinąć nimi tatuaż żeby mieć pewność że już nic się z niego nie sączy. Do tego woda z mydłem, krem i będzie git :)