Wpis z mikrobloga

Ktoś coś w kwestii interakcji #ketrel i #pregabalina + alko? Bardziej leki nasilają działanie alko czy alko działanie leków? Nie mogę nigdzie znaleźć informacji co z czym interaguje mocniej. Za tydzień idę na wesele i chce wiedzieć czy mogę na spokojnie wypić kieliszka szampana czy mnie tam zetnie do spania po godzinie. Wiem że przy lekach nie powinno się pić w ogóle ale w sumie z samej ciekawości nawet pytam.
#leki #alkohol #interakcje #narkotykizawszespoko #medycyna #procenty
  • 8
@AnaHunter111: Ciężko powiedzieć, ja mixowałem te substancje i przy przegince alkoholu to kwetiapina powodowała wydłużenie snu do 14 godzin.. To zależne od organizmu, subiektywnie nie odczułem nasilenia.. Pod wpływem jak spożyłem pregabaline to czułem fizyczne rozluźnienie tak samo jak na trzeźwo.. To kwestia dawki, tolerki itd.
@AnaHunter111: Niefortunnie na stany lękowe miałem przepisany 75mg na lęki, które kompletnie nie działały.. Oczywiście, że przekraczałem dawkę, miałem nie przyjmować ponad 300mg na dobę, jednak tak czy siak brałem więcej. Jak w tamtych chwilach te farmaceutyki były dla mnie jak cukierki.
@AnaHunter111: jak bierzesz ketrel? ja na noc jak brałem to nawet po ostro zakrapianej imprezie jak już szedłem spać to z przyjemnością brałem ketrel bo po nim rano był zacznie mniejszy kac psychiczny