Wpis z mikrobloga

#wolfet #wolfensteinenemyterritory #wolfenstein #enemyterritory

Ostatni raz spamuję wszystkimi tagami, wszelkie informacje będą pojawiać się pod #wykopet


Dla niezorientowanych: Ruszył wykopowy serwer w Wolfenstein: Enemy Territory (darmowy FPS online). Prywatny serwer z modem ETPro, 10 slotów.

Przygotowałem paczkę z najpotrzebniejszymi plikami (~300Mb) wraz z instrukcją krok po kroku jak doprowadzić grę to stanu używalności. Archiwum znajduje się tutaj

IP: 31.186.83.233:26010

Pass: mirkoteam


Pobierajcie, instalujcie i wieczorem na serwer, liczę że dziś uda się już coś zagrać 5v5 :)

Prawdopodobnie będzie też serwer TS3, więcej informacji później.

Co na razie udało mi się wrzucić na serwer:

- możliwość głosowania za mapą i trybem rozgrywki (aczkolwiek kampania jeszcze nie działa jak powinna i pewnie będziemy grać single map objective)

- 5 nowych map - Supply, Adlernest, Braundorf B4, Bremen i Special Delivery

- możliwość pobierania map z serwera www (jeszcze nieprzetestowane, jeśli ktoś chce być królikiem doświadczalnym to zapraszam). pliki są na darmowym hostingu "pukawki", nie wiem nawet jakich transferów się mogę się spodziewać po tym :s

Serwer wciąż nabiera kształtu, feedback mile widziany :) Nie wszystko potrafię jeszcze zrobić, cholernie ciężko dojść do niektórych informacji, w końcu nie jest to nowa gra a community wymiera.

Dziś lub jutro planuję zrobić porządek z trybami gry i mapami, żeby działało to całkowicie bezproblemowo.
  • 16
@kaskaderMike: zobaczymy jak reszta, ale mi pasowałoby zacząć w okolicach 20. poczekamy na resztę.

@ufos: nigdy dokładnie w to nie wnikałem czy to jeszcze potrzebne ;) używałem SLACów, TZACów na klanówkach, ale chyba nie ma potrzeby dawać jakiegoś hiper anticheata (jakby co banhammer będzie w pogotowiu).