Wpis z mikrobloga

Siema, szukam słuchawek do #ps5 ale też do słuchania muzyki w pracy. Chyba bez sensu kupować 2 pary, nie? Nie jestem jakimś melomanem, przede wszystkim, żeby były wygodne, nauszne i bezprzewodowe. Polećcie coś proszę tak do 500 zł, ale jak będzie jakiś sztos powyżej tej kwoty to rozważę :)


@koniecswiatajestbliski: jeżeli chcesz bezprzewodowe do PSa to jest to trochę problematyczne. Zobacz sobie Arctis 7p, działają bezprzewodowo z PSem (po donglu) i
@Cinkito: a co sądzisz o tych oficjalnych Sony 3D Pulse do konsoli? Z tego co pamiętam na tagu raczej negatywnie ludzie pisali o nich. Plusem dla mnie jest to, że nie mają "wystającego" mikrofonu w formie pałąku więc mógłbym np. czasem je wziąć w podróż do słuchania muzyki z telefonu.
a co sądzisz o tych oficjalnych Sony 3D Pulse do konsoli? Z tego co pamiętam na tagu raczej negatywnie ludzie pisali o nich. Plusem dla mnie jest to, że nie mają "wystającego" mikrofonu w formie pałąku więc mógłbym np. czasem je wziąć w podróż do słuchania muzyki z telefonu.


@koniecswiatajestbliski: pulsy podobno są OK, sam nie korzystałem. Dźwiękowo trochę gorsze, wykonanie podobno też, ale jako takie "causalowe" słuchawki powinny działać.
@koniecswiatajestbliski: Ja w tym roku wymieniałem słuchawki na Arctics 9 - wersja 5 albo 7 gra tak samo, różni się tylko jakimiś bajerami, ale zmieścisz się w budżecie (ja dałem chyba 700 zł, więc wersja 7 kosztuje pewnie z 500 zł). Miałem wcześniej HyperX Cloud II i Arcticsy są znacznie wygodniejsze (mają nauszniki, że całe ucho wchodzi do środka i nic nie gniecie jak masz okulary), mają materiałowe gąbki, a więc