Wpis z mikrobloga

@pejootl: Tylko pokazałem, że mam zwykły stockowy tłumik a nie taki co ryje banie wszystkim w promieniu 20km. Pisałem z gościem, ze z tymi stoperami to, poza tym, nie chodzi o tłumienie tłumika ale o wyciszenie wiatru, tyle@
@wycz: Przejedź się kiedyś motocyklem. W normalnym powyżej 100 km/h nie słyszysz już silnika, tylko szum wiatru, bardzo mocny szum wiatru. Żeby usłyszeć silnik muszę się położyć i schować za szybą (co nie jest naturalną pozycją na motocyklu turystycznym).
A jak jakiś debil chce wyć na całe miasto o 1 w nocy, to pewnie i tak dawno jest głuchy i żadnych stoperów nie stosuje.
@jegertilbake: @majonezowydrops: @windwalker03: @Tuff:

Mówienie, że stopery czerwone, RACE wyciszają tak, że słyszysz tyle co w aucie, to bardzo poważne kłamstwo.
Mam takie i tłumią one wiatr, ale w jakimś tam stopniu, dość dużym, ale mogłyby tłumić jeszcze bardziej, a jeżdżę tylko 100 km/h na krajówkach.

A czym się różnią od chińskich, silikonowych stoperów za parę złotych? Tym, że te chińskie mocniej tłumią wszystkie dźwięki, np. dźwięki mowy
@windwalker03: super zestawik, caly czas uzywam czerwonych. Po jakims czasie jedynie urwały się te czerwone cycki do wyciągania, ale nie przeszkadza w użytkowaniu.ja uzywam caly czas, nie tylko na dluzsze przeloty, chociaż na autostradach przydaje się szczególnie. Wracalem teraz 2 1500km z Dubrownika, caly czas autostrady, chyba bym ogłuchł bez nich a mam FJR z wysoką szybą i fabrycznym wydechem