Wpis z mikrobloga

@Budo: a mógłbyś napisać jakąś konstruktywną wypowiedź, a nie atakować samego rozmówcę?

Załóz raz a nie będziesz chcial jezdzic bez


@waldinio: miałem ze dwa razy, co najwyżej sprawdzałoby mi się to na jazdę w trasie. Dodam jeszcze, że zauważyłem u siebie szum i świst. Okazuje się, że to wloty powietrza świszczały. Dodałem taką ala gumo-piankę, w którą czasem elektronika była pakowana i mi szumy prawie ustały.

neotec II, nolan n100-5,
a mógłbyś napisać jakąś konstruktywną wypowiedź, a nie atakować samego rozmówcę?


@MrDracek: przecież to jest konstruktywne. Zadałem zupełnie szczere i legitne pytanie nie będące atakiem. Jazda bez zatyczek powoduje trwałe i stopniowe pogarszanie słuchu. Jest to proces powolny, więc często niezauważany przez motocyklistę, dlatego zapytałem, czy badałeś słuch.
Zależy też od prędkości- jak ktoś sobie tylko pyka pięćdziesiątką po mieście, to nie ma problemu. Ale prędkości regularnie powyżej 100 km/h to
@rono: Ja mam jedne i drugie. W loop za cholerę nie mogę dopasować końcówek. Loop minimalnie lepiej brzmią jeśli chodzi o słuchanie muzyki z interkomu. Trudniej jest je też wsadzić za głęboko dzięki pętelce. Niemniej częściej jeżdżę w Alpine Race bo są dla mnie wygodniejsze. Sprawdź sam i zobacz, które są wygodniejsze bo tłumią podobnie.