Wpis z mikrobloga

najpierw montujecie gównotłumiki takie ze szyby drżą a potem potrzebujecie takiego gówna. macie wy rozum i godność człowieka? ha tfu


@wycz: odpowiem ci, chociaż widać że jesteś idiotą z bólem dupy: otóż tłumik mam fabryczny i niegłośny, najwięcej hałasów powstaje wokół kasku na trasie przy większych prędkościach i tam się stosuje zatyczki, bo ten hałaś potrafi być mocno uciążliwy
najpierw montujecie gównotłumiki takie ze szyby drżą a potem potrzebujecie takiego gówna. macie wy rozum i godność człowieka? ha tfu


@wycz: ale wiesz, że to wycina przede wszystkim szum wiatru? Pojeździj ze 3 godziny jakimkolwiek motocyklem, nawet elektrycznym, na drodze szybkiego ruchu i będzie Ci głowa pękała od tego szumu. Oczywiście uciążliwość szumu jest uzależniona od motocykla, czy ma owiewki, kasku, prędkości
@MrDracek: neotec II, nolan n100-5, gt air I - w każdym z tych kasków musiałem używać zatyczek. Dodatkowo od pewnego czasu muszę raz w tygodniu pokonac 100 (w jedna strone) kilometrow autostradą. Nie wyobrażam sobie takiej trasy autostrada bez zatyczek, chociaz moja prędkość jest mniejsza niz 150. No chyba, ze na chwilę otwierasz do 150.
@jegertilbake: Tym, że wycinają tylko pewne zakresy drgań powietrza. Wiatru nie usłyszysz ale już silnik, otoczenie, interkom to usłyszysz. Wiem, drogo, bo zestaw 119 pln kosztuje ale bez wahania kupuj jeżeli jeździsz na troszkę dłuższe trasy. Można tez kupić nie dwie pary ale jedna za jakieś 70 pln. Póki co testowałem te słabsze, Tour, ale i tak komfort jest niesamowity
@windwalker03: masz jakieś porównanie z tymi loop experience? Zastanawiam się czy te alpine nie wystają poza uszy i czy nie jest to jakoś niewygodne jeśli nie mam za dużo miejsca w kasku (głośniki od interkomu)