Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Berkel_88: żaden wikol. Wymień tą deskę, a właściwie sklejkę. Jeśli dobrze widzę to jest to stelaż od łóżka. Te deski podczas Twojego leżenia pracują, a wikol jest do sztywnych połączeń. Dodatkowo podczas klejenia musisz docisnąć mocno. Kolejna rzecz- po pęknięciu nastąpiło rozwarstwienie. Przejdź się po rejonie lub idź na PSZOK - może ktoś wywalił. Nie pytam co robiłeś, choć mam nadzieję że było fajnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Berkel_88: dodam jeszcze jedno. To jak jeden Mirek mówi, że gięte w łuk to jedno, a drugie jeśli będziesz wymieniał to nie bierz deski struganej np z Casto bo nie dłużej jak miesiac a strzeli. Jedyna rzecz to zastąpienie odcinka na którym jest zamontowany szczebel deską na wymiar ale tak aby sąsiednie przestrzenie między szczeblami były zakryte. Tylko że po takim zabiegu nie bedzie takiego komfortu. Jak jesteś ze Szczecina to
  • 0
@ruffio oj Mirku, ja z drugiego końca polski ( ͡º ͜ʖ͡º) sporboje poszukać w miecie powiatowym, bo na wsi mieszkam i do najbliżej casto mam z 50 km.
Jest to kanapa z rozkładanym stelażem pod łóżko, gdzie 95% czasu służy jako kanapa, a pozostałą część czasu do leżenia.
Pierwsze spróbuje skelic jakimś klejem do elastycznnych połączeń i wzmocnię szarą taśmą (druciarstwo ale jak pisałem wyżej, kilka razy
@Berkel_88: weź zobacz na Allegro całe stelaże w różnych rozmiarach po kilkadziesiąt złotych.
Albo popatrz na facebookowych grupach Uwaga Śmieciarka jedzie
W sumie to mam trochę takich deseczek luzem to jak wejdzie do paczkomatu i podeslesz wymiary to mozemy się dogadac