Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jakbyście usłyszeli od swojej dziewczyny że z seksem chce poczekać do swojej osiemnastki (czyli jeszcze 21 miesięcy) to byście wycofali się z takiej relacji czy jednak spróbowali zaczekać? Gdybym sam miał te naście lat to nie byłoby dla mnie żadnego problemu (prawictwo straciłem mając 23 lata) ale mam już bliżej 30 niż 20. Kocham ją, świetnie się dogadujemy, mamy podobne zainteresowania ale brakuje mi tej intymnej strefy. Trudno dorosłemu facetowi żyć w takim dziwnym celibacie mając obok siebie atrakcyjną dziewczyną, nie wiedząc nawet w imię czego to całe czekanie. Nie chcę też jej co chwilę próbować przekonywać żeby nie wyjść na nachalnego typa z zamiarami wychędorzenia i porzucenia bo tak nie jest.

#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6319dabfca8dcba1dc1bc734
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 13
NietuzinkowaProgramistka: @girlsjustwannahavefun: gra na pewnym instrumencie i kolekcjonowanie pewnych rzeczy :)

@AnonimoweMirkoWyznania: żadnych tego typu rzeczy niestety. Na całowaniu i przytulaniu się kończy.

@AnonimoweMirkoWyznania: zainteresowania jak wyżej. Dokładnie to 12 lat różnicy. Jak się poznawaliśmy to ona myślała że mam z 23 a ja myślałem że ona ma z 19. Ale okazało się że jest inaczej.

@x3sq6gdeo7fb5udga86fgt: To nie takie proste kiedy hormony buzują. Jeszcze jakby to
@AnonimoweMirkoWyznania:

Serio?

Musisz zbudować wartość w jej oczach, rozmiękczyć jej cipkę. Nie drąż tematu. Nie to nie, jej strata. Ty robisz swoje. Budujcie zajebistą relację, trzymaj męską ramę. Podejrzewam, że chociaż jakiś petting czy coś jest. Wtedy przejmij inicjatywę. Możesz pomału przekraczać jej granice a potem odpuszczać (push-pull) i sama wskoczy na pytona. Potem powie "kurde, źle zrobiłam, źle mi z tym, NIE MOŻEMY TAK WIĘCEJ ROBIĆ NARAZIE!" - Ok mała,