Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marcus1a: Powinien jeszcze po NIGDY dac [SZOKUJACE KULISY ZAJSCIA. KLIKNIJ I ZOBACZ. Wchodzisz na wlasna odpowiedzialność. 98% ludzi nie udalo sie kliknac. Ksiazka o tym jak sie nie zesrac w bessie dostępna w naszej ksiegarni internetowejm. Promocja konczy sie za 0:01:33 . Kciuk dla twojej starej ktora calymi reklamowkami przynosi ci zarcie pod ryj w tym kryzysie]
@DonMirabello: Nikt tu nie mówi o sraniu pod siebie. Ja jestem po pierwsze cały czas in plus, a po drugie wyprany z emocji już całkowicie.

#!$%@? mnie tylko, że nawet w swoich najlepszych momentach Polska giełda jest tak gówniana.

Na amerykańskiej byle menel z wykształceniem podstawowym, inwestujący po pijaku na oślep wykreciłby lepszy wynik niż Warren Buffet, gdyby zainwestował polskiej.
@micomak: @spajdermen: @jacek-piekar: Ptaszyny moje kochane. Za bardzo spinacie dupę.

Musimy podejść do tematu spokojnie. Proszę. Nie dojebujcie mi jeszcze dodatkowo komentarzami i typowo polackim #!$%@? się.

Nie rozumiecie, że życie jest zbyt krótkie, żeby się kłócić i dokładać drugiemu człowiekowi balastu?

Wszyscy mamy #!$%@?, bo istniejemy.

Chciałem tylko obiektywnie stwierdzić, że giełda polska jest do dupy i tyle. Nie oszukujmy się. To najgorszy syf jaki w ogóle istnieje