Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja: Ciągle czytam o obawach dotyczących braku ogrzewania w trakcie nadchodzącej zimy z powodu wojny na Ukrainie. Rozumiem, można je uznać za zasadne. Ja natomiast należę do osób, które lubią niskie temperatury np. zdarza mi się spać w trakcie zimy w bluzie, z uchylonym oknem, bez nastawionego grzejnika na wysokie temperatury itd. Nie ma to związku z pieniędzmi, ale tym że po prostu tak lubię - w bluzie mi ciepło (a ciepło też jest od sąsiadów, bo mieszkam w bloku), a głowę (czyli niczym nieokrytą część ciała) mam "chłodną". To sprawia, że lepiej mi się funkcjonuje (nie mam problemu ze skupieniem czy ze snem). Czasami w trakcie jesieni/zimy stosuję ten sposób. Ktoś też tak ma czy jestem dziwakiem? #gospodarka #ukraina #nieruchomosci #mieszkanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 24
nie mieszkam sam, tylko z dzieckiem, ale co najważniejsze - z żoną. Z moich obserwacji to najczęściej kobiety wolą żeby grzało na maksa


@arsen-zujew: Słyszałam że były takie badania że komfort cieplny kobiet jest kilka stopni wyższy niż u mężczyzn... Słyszałam też że skóra kobiet jest bardziej ukrwiona i cieńsza.