Wpis z mikrobloga

Podsumowanie wakacji bo jutro raczej czasu na grę nie będzie. Grałem tylko eski w wolumenach od 0.2 do 0.33 max na tyle ile mi Depo pozwalało.
Urobione tyle ile na screenie, mogło być więcej ale gaz lubi szaleć i czasami było -11k .
Moim skromnym zdaniem jak dotkną granicy 8$ to będzie tam silne wsparcie, Gazprom i Europa nie ma już żadnego wpływu po deklaracji tego pierwszego.
Temperatury w USA będą spadać, tak samo wrócą deszcze co pomoże zwalczyć problemy z klimatyzacją i woda potrzebna do generacji prądu.

Dalej będę grał s, może na nieco mniejszym volumenie ale widzę cenę 6$ we wrześniu i pod to chcę grać.
Pozdrowionka i niech was grubas nie wyleszczy!( ͡° ͜ʖ ͡°)

Początkowe depo około 20k obecnie 70k
#gielda #natgas
picasssss1 - Podsumowanie wakacji bo jutro raczej czasu na grę nie będzie. Grałem tyl...

źródło: comment_1662490127sr58owqhX2nd7jb6TTumbl.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@picasssss1: w sumie dobrze, że pokazałeś drugą stronę medalu - ktoś kto chce zarobić 30k+ powinien być w stanie poświęcić 10k i nawet nie tyknąć brewką, bo inaczej emocje będą sterować graczem

bardzo ładny wynik, teraz to chyba ojcu kupisz food trucka a nie grilla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bruhhhhhhhh: taka jest druga strona na tym rynku. Świeczki na kilkaset pipkow z dupy do góry albo do dołu. Dlatego trzeba mieć Depo i łapać ogólny trend bo to minimalizuje ryzyko straty. Tutaj był Gazprom ale jak on wyłożył karty na wierzch to Europa sama zrzucała gaz u siebie, więc pod co miałby grać Jankes gdzie ta cena to cena 90% jego zakupów, a wybory tuż tuż.
  • Odpowiedz
@picasssss1 Dlatego, ze jak zaczlaem bawic sie na natgasie to takich spadkow nie bylo :D Bawilem sie na spekuli i robilem kółeczka. Dzisiaj nie bylo zadnego konkretnego info. Tylko z dni wczesniejszych. Gdyby mi zlapalo szorta na swiecy to bym dzisiaj balowal. Bo nie kupuje po cenie rynkowej.
  • Odpowiedz
@prostymysliciel: hm, kręcenie kółek na gazie to jeszcze większy fart niż granie na dany trend. Ogólnie można ale prędzej czy później #!$%@?. A info było odnośnie spadków i to nawet nie jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°) a że działa z opóźnieniem to też trzeba wiedzieć.
  • Odpowiedz
@picasssss1 no mam sposob. 100 procent zwrotu a nawet wiecej. Nie boje sie zamknac stratnej pozycji Oczywiscie te koleczka pod info. Tzn staram sie ogarnac. Ale jak widzialem, ze pisali pseudo bankierzy, ze z 9,5 pojdzie do 11 to od razu szorty poszly :D
  • Odpowiedz
Ale jak widzialem, ze pisali pseudo bankierzy, ze z 9,5 pojdzie do 11 to od razu szorty poszly :D


@prostymysliciel: za takie ubieranie ulicy to powinien być kryminał :D ale to było tak oczywiste info, chociaż na xtb pisali o spadku do 8$ i się sprawdziło.
  • Odpowiedz