Wpis z mikrobloga

@looki: myślę że wam nienawiść do Konfederacji już wypala mózg.

Znam Egipcjanina i Brazylijczyka którzy może nie popierają Rosji ale uważaj że Rosja i USA to ten sam poziom. I teraz - ja się z tym nie zgadzam, ale sam się zastanawiałem skąd w niektórych krajach takie podejście.
  • Odpowiedz
@looki: "POLACY nie ROZUMIEJĄ" napisał Polak.
"Cały świat popiera Rosję" Nie cały, ale tylko mały kawałek. Kto poznał Rosję, już jej nie popiera.
Tak, imperialiści są w USA. Ale to nie powód by popierać Rosję.
  • Odpowiedz
@looki: Ej ale po części ma rację. Afryka, Bliski Wschód, Ameryka Południowa i część Azji jest za Rosją tylko z powodu nienawiści do USA. Oddzielając politykę europejską USA, która jest dobra tak naprawdę Amerykanie napsocili trochę w innych regionach i są przez to znienawidzeni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Korwin zamienił się w bolszewika.

@Jebwleb: będzie jak w tej paście - Korwin zemrze i jednego bolszewika mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@looki: najpiękniejsze jest to, że janusz DOKŁADNIE powtarza nie tylko retorykę, ale też słowa z propagandy ZSRR i PRL, czyli "imperialiści" jako określenie USA.

Janusz Korwin-Mikke to jest zwyczajne przedłużenie ideologii geopolitycznej PZPR.
  • Odpowiedz
@looki: Jak ktoś używa słów "imperialista" i "kapitalista" to już wiem z jakiego gułagu pan pochodzi. Odnoszę wrażenie że Ci wszyscy którzy p------ą o tym jak to Stany zdestabilizowały niektóry kraje myślą że to były jakieś cudowne krainy a prawda jest taka że Jugosławia, Bliski Wschód i Północna Afryka to był zawsze p--------k.
  • Odpowiedz
@GhorgorBej: zagadzam się w 100 proc. Mam nadzieje, że teraz nikt nie ma złudzeń co do K-----a. Ciekawe jakby przebiegła lustracja w 1992, skoro Korwin był jednym z jej najzagorzalszych zwolenników (; ps. szkoda mi tylko Mentzena, chyba, że to kolejna kukiełka w rękach słóżb rosyjskich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@looki: jemu odwaliło podczas pobytu w PE, albo ktoś go wtedy zwerbował, albo nieźle mu wyprał mózg. Od 2015 Korwin kolportuje Putinowską propagandę,a wcześniej jarał się USA jak p------y.
  • Odpowiedz