Wpis z mikrobloga

Jak pracoholizm wpływa na człowieka?

Około 231h. Tyle łącznie OFICJALNIE przepracowałam w sierpniu.

Czy widzę jakieś skutki uboczne?

Brzydsza cera, trochę więcej wypada mi włosów, bóle jajników, brak okresu... I znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º) niektórzy jeszcze ze mną wytrzymują, ale im współczuję, bo gadam tylko o pracy 80% czasu.

Najgorsze jest to, że ja wcale nie zamierzam przestać.

Pracoholizm to #!$%@?.

#gorzkiezale #pracoholizm #pracbaza #logikarozowychpaskow #jdg
  • 29
@slepauliczka: Robiłem podobnie u Janusza przez 1,5 roku i skończyło się tym że padłem psychicznie i odszedłem.
Zero znajomych, po pracy myślenie tylko o pracy. Każdy się śmiał i bawił a ja jedyny zawsze spięty.
Nie. Nikt tego nie docenił i nigdy nie doceni.
Od 16 sierpnia do 2 września zrobiłem 250h oficjalnie, przerwy tylko na sen. Nawet posiłki jadłem nie przerywając pracy XD pracoholizm jest fajny jeśli robisz to co kochasz. A teraz gdy mam luźniejszą pracę tzn. 8-10h to nie wiem co ze sobą zrobić w wolnym czasie. Jeśli chodzi o moje relacje ze znajomymi - oczywiście w pracy mam dosyć dobrą podzielność uwagi więc non stop siedzę z kimś na telefonie. Największy problem
ale jedynym szefem jestem ja xD


@slepauliczka: wszedłem na profil z ciekawości po poście w gorących i chciałbym zapytać czy to możliwe że po przepracowaniu tylu godzin halucynujesz automatycznie o Januszu, który sprawia że chciałbyś wyjść z pracy, taki mechanizm obronny XD