Wpis z mikrobloga

Jak pracoholizm wpływa na człowieka?

Około 231h. Tyle łącznie OFICJALNIE przepracowałam w sierpniu.

Czy widzę jakieś skutki uboczne?

Brzydsza cera, trochę więcej wypada mi włosów, bóle jajników, brak okresu... I znajomych ( ͡º ͜ʖ͡º) niektórzy jeszcze ze mną wytrzymują, ale im współczuję, bo gadam tylko o pracy 80% czasu.

Najgorsze jest to, że ja wcale nie zamierzam przestać.

Pracoholizm to #!$%@?.

#gorzkiezale #pracoholizm #pracbaza #logikarozowychpaskow #jdg
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@sberatel cel jest taki, żeby to wszystko tak rozkręcić, żeby zarabiać ciągle tyle co teraz, ale pracować mniej. O dziwno nawet się to udaje - stawki nam podnoszone i na swojej działalności też podnoszę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sberatel cel jest taki, żeby to wszystko tak rozkręcić, żeby zarabiać ciągle tyle co teraz, ale pracować mniej. O dziwno nawet się to udaje - stawki nam podnoszone i na swojej działalności też podnoszę

@slepauliczka: gdyby nie brać pod uwagę inflacji, to bezwzględnie z każdym rokiem zarabiasz więcej niż teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@slepauliczka: 231h to jeszcze nie jest bardzo zle, ale znam z bardzo bliskich kregow ludzi gdzie przedluzajacy sie stres zwiazany z praca prowadzil od zawałów do problemow z zajsciem w ciaze gdzie nawet in vitro bylo bezradne. Takze ogolnie nie warto ale to przychodzi z czasem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz